Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti lecserélnétek egy nyugis...

Ti lecserélnétek egy nyugis munka helyet 2x annyi fizetésért?

Figyelt kérdés

2x annyi az 180ezer forint lenne, viszont 200% több munka lenne illetve emberek egymás hegyén hátán (ügyfél szolgálat)...


Nyugis munka meg 3ember egy irodában, de 90ezer forint...


Ti mit tennétek?



2016. jún. 8. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
gondolkodás nélkül
2016. jún. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem cserélném le - az ügyfélszolgálatos meló nagyon stresszes és a hosszan tartó stressz előbb-utóbb az ember egészségét is kikezdi - akár láthatatlanul is (pl. rák, magas vérnyomás, stb.)
2016. jún. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Mert a 90 ezerből történő nyomorgás nem okoz stresszt, vagy mi?
2016. jún. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Feltéve, hogy nem írásban kell kommunikálni az ügyfelekkel, én a helyedben lecserélném.

Ezt azért mondom, mert ebben a rövid szövegben is sikerült két óriási hibát vétened ("munka hely" "ügyfél szolgálat"), nem beszélve a vesszőkről.

Gyanítom, több is lenne, ha nem huzigálná alá a szoftver pirossal az elütéseket.

De hát ilyeneken az nem segít, ha sok a hiba, azt egy magára adó vezető előbb-utóbb megunja (pláne ha nem akar ő maga melózni a korrekcióval), és rövid úton kirúg. Az meg nem jó.

Ha csak élőszóban van kommunikáció, annak még megfelelhetsz. Persze a verbális képességeid megítéléséhez nem áll minta rendelkezésemre.

2016. jún. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
90 e Ft az semmi, azt bármire lecserélném. Ha mondjuk 300.000-et 600.000-ra azt már meggondolnám.
2016. jún. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%

"Mert a 90 ezerből történő nyomorgás nem okoz stresszt, vagy mi?"


Mondta valaki, hogy nyomorog a kérdező? Nem ismerjük a hátteret - lehet, hogy nincs gyereke, viszont van férje, aki pl. 500 ezret keres.

De az is lehet, hogy egyedül neveli a 3 gyerekét...

Én a háttér ismerete nélkül, pusztán a kérdésre válaszoltam - Te már tovább mentél és belegondoltál ezt-azt... :-)

És tudom, hogy most egyedül maradok ezzel a véleményemmel, mert a mai világban a pénz az Isten, de nem minden a pénz... Jó, ha van, meg ha tudjuk biztosítani a lakhatás, megélhetés feltételeit, de ha tönkremegy az egészsége a kérdezőnek, akkor még a jobban fizető munkáját is elveszti, oszt akkor semmi nincs... :-)

A kevesebb néha több :-)

Lehet lehúzni :-)

2016. jún. 9. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodás nélkül! 180 az nem 90 ezer, és hát mint tudjuk Magyarország nem a lehetőségek hazája!
2016. jún. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy milyen a munkatempód és a hozzáállásod. Èn pl nem bírom elviselni a nyugit, folyamatosan pörgök. 2 évig nyugis munkát csináltam, de szóltam a főnökömnek, hogy helyezzen át, mert halálra unom magam. Szóval én mindenképp elvállalnám, hogy te szeretnéd-e, azt neked kell megtapasztalni. Egy próbát megér szerintem, főleg ha fiatal vagy, nem veszítesz semmit.
2016. jún. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha 90e-t keresnek, akkor az egyik fo celkituzesem lenne valtani..
2016. jún. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én nem, ha amúgy a 92-ből is kijövök. Fő a nyugalom! Utálom a kapkodást, a stresszt. Amikor úgy dolgoznak, mintha burlesket látnék, nem normális. Dolgozzál keveset, ne érjen baleset! :)
2017. okt. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!