Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kiket fog érinteni az egészség...

Kiket fog érinteni az egészségügyi szférában dolgozók szeptembertől kezdődő béremelése?

Figyelt kérdés
Csak és kizárólag a nővéreket és orvosokat fogja érinteni? Én mérnökként dolgozom egy klinikán engem ez nem fog érinteni?

2016. jún. 9. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy nem , téged is érint, te is megfogod kapni, amennyiben a klinika alkalmazásában állsz . Ha a sofőr, meg a mosodai dolgozó szociális otthonba ágy-melletti pénzt kapott ezelőtt 4 éve akkor simán .
2016. jún. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem fogja megkapni.


Az iskolákban sem kapnak emelést ilyen esetekben a karbantartók, sőt sok az iskolai munkával összefüggő, de nem konkrétan tanári feladatot ellátó emberek sem (pl iskolatitkárok)

2016. jún. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is mérnök vagyok... és ahogy értelmeztem, ugyanúgy nem kapunk lóf.@szt sem, mint ahogy már 8 éve egyfolytában :/
2016. jún. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kíváncsi leszek:). Még a munkaügyünk sem tudta megmondani, hogy ki kap béremelést, de egy biztos, hogy a szakdolgozók: orvosok, nővérek. Na, de mi marad a beteghordókkal, akik szintén a "piszkos" munkát végzik. Minden esetre nekem ez a 194 eft jelenlegi bruttó kissé karcsú. Remélem kapunk egy kevés emelést.
2016. jún. 13. 18:10
 5/6 anonim ***** válasza:
én annak a 194nek is örülnék... mérnökként. nálunk ragaszkodnak a bértáblához. nagyon. legalábbis azoknál, akik nem egyenlőbbek a többinél :/
2016. jún. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
49%

Elnézést, hogy csatlakozok én is. Nem tudom milyen mérnökként dolgozol egészségügyben, de, ha valaki olyat ír, hogy 194 ezer forint jó mérnökként dolgozni az egyszerűen szánalmas (hacsak nem nettó bérről van szó, mert kezdőfizetésnek az közepesen jó egy kezdő mérnöknek). Persze itt csak gépész, villamos, és anyagmérnökre gondolok, nem vállalkozó "menedzser-mérnökre":DD.

Egyébként egyszerű a képlet: ha sikerül új bértáblát találnod, akkor hasonlítsd össze a régivel, amiben most vagy. Ha a régiben látod hol vagy, és az új, ha hatályba lép, és neked nem változik a béred, akkor jól kicsesztek veletek... Új bértábla pedig lesz, és, ha ott minden át van módosítva (béremelés), akkor neked is automatice emelik. Olyan nincs, hogy az "A" kategóriás beteghordók, akik szintén NEM SZAKDOLGOZÓK megemelik a fizetésüket, a mérnök pedig semmit nem kap.... Ettől függetlenül bármi megtörténhet.

U.i.: szerintem 194 ezer bruttóért ne dolgozz mérnökként egészségügyben, mert mérnökállás bőven van, nem ennyiért...... Én 12 éve kezdtem a mérnökpályámat 290 ezer bruttóval, úgy, hogy ahová kerültem semmit nem tudtam, viszont betanítottak, így ugyanitt dolgozom és már messze nem 290 bruttóval.... Gondolkozz racionálisan:)

Üdv!

2016. jún. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!