Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Először munkát keressek vagy...

Először munkát keressek vagy albérletet?

Figyelt kérdés
Most végeztem az egyetemen és Budapesten szeretnék munkát vállalni (pénzügyi területen), viszont fogalmam sincs hogy milyen gyorsan kaphatok a szakmámban állást, főleg munkatapasztalat nélkül. Otthonról be tudnék utazni állásinterjúkra (igaz 4 órás utazás és lehet hogy szállásra is szükség lesz egy napra). Ezzel szemben nem tudom, hogy érdemes-e albérletet keresnem mielőtt tudnám, hogy felvettek valahova, főleg ismerve az irreálisan magas budapesti albérletárakat. (Így viszont az utazásra menne el sok költség amíg munkát nem találok). Tapasztalatok?
2016. jún. 10. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Velemenyem szerint egyertelmüen munkat keress elöször. Az akar honapokba is telhet, mig alberletet akar egyik naprol a masikra is lehet talalni.
2016. jún. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 MZ.per.X ***** válasza:
75%

Hát fene tudja, mert ha komolyan keresed, akkor meg heti többször kell utazgatnod, és lehet ugyanott vagy.


Ha más nem, én egy olcsó szobát, félszobát bérelnék az olcsóbb mint egy teljes albérlet.

2016. jún. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%
az interjúk 1-3 köre szint mindig telefonos. Előbb munkát keress.
2016. jún. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Munka
2016. jún. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Párhuzamosan keresd mindkettőt, de csak akkor alkudj meg albérletre, hogyha munkaszerződésed már van.Albérletet se lehet egyik napról a másikra találni. De legalábbis ahhoz hogy képben legyél, folyamatosan nézni kell a hirdetéseket, informálódni. És hát gondolom a majdani munkahelyed közelében szeretnél lakni...
2016. jún. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!