Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tudnátok tippeket adni, hogy...

Tudnátok tippeket adni, hogy hogyan lehetnék gyorsabb kasszázásnál?

Figyelt kérdés

Németországban most kezdtem el dolgozni. Életemben most vagyok először kasszánál, és ezt a főnököm is tudja.Megígérte, hogy betanít, de mindig csak másnapi ígéret lett belőle. Most meg úgy, hogy mióta ott vagyok egyszer látott kasszánál, egy vevőnél, azt állítja, hogy lassú vagyok. Kolleganőmnél pénztáraztam egész nap, ő látta, és szerinte jól csináltam. Mivel tudnám felgyorsítani a kasszázást?


Megjegyzés: A németek, ahogy a kollegáim is, nem dolgoznak gyorsan, nem csináltam náluk lassabban. Van egy idős bácsi, ő még lassabb, és még beszélget is.



2016. jún. 11. 14:02
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Egy új embernél nem fogja azt mondani, hogy ez az, gyors vagy. A maximumot akarja kihozni belőled, ezért logikus, hogy pszichésen terrorizál.

De lehet igaza van, és a kolléganőd csak rendes, nem akar elijeszteni és te meg nem tudod még megítélni magad.

2016. jún. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!