Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem felháborító hogy az...

Nem felháborító hogy az MLM-esek ráírnak álláskeresőkre, hogy hívják fel őket, de azt nem írják oda, hogy mivel foglalkoznak?

Figyelt kérdés

Szegény álláskeresőnek elmegy egy csomó pénze a telefonálásra, ha van valaki olyan hülye, hogy felhívja.


Ez a nő folyton rámír és be akar szervezni a hülyeségébe:


https://www.youtube.com/watch?v=oqHr2aGdqLk


Még nem hívtam fel, de lehet valaki van olyan hülye, hogy felhívja. Ha ezt a számod látod az MLM-esé: 70 772 7790


Hiába írom oda, hogy minimum 130 nettó fix fizetés, meg jutalékos rendszer nem érdekel, rám ír. Ezt hívják spamnak. Bűncselekmény.



2016. jún. 14. 08:04
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
mit foglalkozol vele.. ne hívd fel, aztán kész.
2016. jún. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Az a szomorú hogy foglalkozol vele.
2016. jún. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Most, hogy kiírtam ide a telefonszámát, ha valaki rákeres ezt a kérdést dobja majd a Google és tudni fogja, hogy mivel áll szemben. Napi jó cselekedet megvolt.
2016. jún. 14. 08:35
 4/10 A kérdező kommentje:

[link]


Tessék itt a Jófogás szabályzata. Nem lehet az oldalon MLM-et hirdetni. Ez bűncselekmény.

2016. jún. 14. 09:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Lépj túl rajta...
2016. jún. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Na, de ha rádír, hát ennyi. Nekem egy nő olyanokat írt, hogy menjek el állásinterjúra, beszéljünk meg időpontot. Semmit nem tudott rólam, se végzettséget, se tapasztalatot. Írtam neki, hogy valami infót adjon már a munkáról, de nem volt hajlandó, de állította, hogy nem ügynöki munka. Nem, a fenét nem, csak más nevet ad neki, de én nem mentem el. Még irogatott párszor, hogy miért nem megyek, de mondtam neki, hogy nekem ennél drágább az időm, hogy ilyenekkel foglalkozzak.
2016. jún. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem minden álláskereső eldöntheti megnéz e olyan munkát amiről semmilyen előzetes információt nem adtak ki.


Ha ilyenre elmegy bőven benne van h nem olyan munka lesz ami tetszik neki.

2016. júl. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyon csúcs szuper üzleti modell az MLM-átverés :D már csak rendes munkának álcázva lehet az emberekkel megetetni, és elviekben arra készült hogy kiváltsa a rendes munkát :DDD

Röhej az egész MLM-átbszás, meg aki beveszi a sok kamurizsát, az is!

2016. okt. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Eleve kezdjük azzal, hogy aki álláskereső portálon próbálkozik új tagot keresni egy MLM hálózatba, az valamit nagyon rosszul tanult a hálózatépítésről. Munkanélkülieknek ugyanis ez nem való, hisz nem lehet azonnal munkából származó jövedelemre szert tenni vele, kell min. 1-2 év a legjobb rendszerek esetében is.

Az, hogy nem írják oda, mivel foglalkoznak, azért lehet, mert valószínű nincs túl jó megítélése a cégüknek, vagy úgy gondolják az emberek kíváncsiságból majd megkérdezik.

2018. febr. 17. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tényleg királyos üzletmodell az MLM, lasszóval kell fogni a balekokat hozzá, annyira sikeres :D

Na mindjárt jönnek az MLM-zombik lepontozni :DDDD

2018. szept. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!