Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen területen lehet elhelye...

Milyen területen lehet elhelyezkedni informatikával? Esetleg még van időm váltani?

Figyelt kérdés
jövőre érettségizek, aztán technikusi végzettséget is szerzek, de nem vagyok benne biztos, hogy helyesen döntöttem, amikor informatika szakra jöttem. Értek ahhoz, amit csinálok, de a hardveres része sokkal jobban foglalkoztat, de sajnos csak a szoftveres részét tanuljuk. Tanuljak tovább ilyen irányban? Van lehetőségem hardverrel foglalkozni? Esetleg váltsak? Nagyon érdekel még a hangtechnika is. Merre tovább?

2016. jún. 15. 16:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Szinte bármilyen területen. 15-20000 informatikus hiányzik a magyar munkaerőpiacról. Eszedbe ne jusson váltani! Inkább tanuld hozzá öntevékenyen a hardveres részt, ha az érdekel.
2016. jún. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!