Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Heti 48 óra munka bevállalható?

Heti 48 óra munka bevállalható?

Figyelt kérdés
Heti 40 órában dolgozom. Most van egy lehetőség, hogy plusz heti 2-szer 4 órában dolgozzak késő délután. A két munka nem ugyanaz. Az egyik szellemi a másik inkább fizikai és szellemi. Lehet ezt hosszútávon bírni? Írjátok meg a tapasztalatotokat, hogy milyen 2 munkahelyen dolgozni. Köszi.

2016. jún. 22. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen kemény, de azért ki lehet bírni. Ha csak ideiglenes vagy rá vagy kényszerülve, akkor vállald el.
2016. jún. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

25 évesen azt hittem bírom, hogy végtelen a teherbírásom, én is bevállaltam heti 50-60 óra munkát is, de 30 éves koromra rá kellett jönnöm, hogy többet ér a szabadidőm, hogy a feleséggemmel lehetek, hogy majd a gyerekemmel lehetek, ha megszületik, szóval hogy élhetek, mint a plusz pénz. Gazdag úgysem úgy leszel, ha a látástól-vakulásig alkalmazottként robotolsz.


Ha valami tartozást kell kifizetni, különben viszik a házat, vagy hasonló, akkor vállald el ideiglenesen, de tartósan nincs értelme. Nem azért élünk, hogy más meggazdagodásáért dolgozzunk; és alkalmazottként ezt teszed.

2016. jún. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha ideiglenes, tehát 1-2 hónapig akarod, és van konkrét célod, ami motiváljon: pl tartozás kifizetése vagy valami célod van, amire el akarod a plusz pénzt költeni: utazásra vagy venni akarsz valamit, akkor egész könnyen kibírható és bevállalható. Hosszú távon szerintem is az időd ér többet, amúgy meg próbáld ki és meglátod meddig szeretnéd így cisnálni.
2016. júl. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!