Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Már felmondtam, de a főnököm...

Már felmondtam, de a főnököm nem hajlandó kijelenteni, és a papírjaimat ideadni. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
2 hónapja próbálom elérni, hogy a papírjaimat megkapjam. Szerettem volna regisztráltatni a munkaügyi központba magam,ahol a papírok nélkül elküldtek a körzeti tb hivatalba. Ott derült ki, hogy nem hogy a papírjaimat nem adja ide, de még hivatalosan állományba vagyok véve.Persze így a munkaügy központban nem tudnak regisztrálni, mivel dolgozom. Még mielőtt valaki azzal jönne, hogy minek mondtam fel ha nincs munkám, halkan megsúgom, hogy azért mert nem fizetett ki, és keresgélek, de amíg nem jön a munka, nagyon jó lenne az a kis munkanélküli is. Tudjátok az ászak-keleti régióban nehezebb munkát találni.

2016. jún. 23. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:
MEnnyi volt a felmondási időd? Letöltötted, lejárt már?
2016. jún. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Remélehetöleg ÌRÁSBAN mondtál fel és van erre bizonyítékod is (aláírt másodpéldány). Ebben az esetben semmit nem tehet a fönök, ha lejárt a felmondási idöd, akkor nem tarthat állományban.


Persze ha szóban mondtad neki, hogy XY, egy hét múlva nem vagyok itt - az nem felmondás, mivel nem bizonyítható.

2016. jún. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Persze, írásbeli felmondás volt. De ennek ellenére még mindig nem jelent ki, fizeti a tb-t, én meg nem tudok lépni.Papírokat sem kaptam, semmit. Valakitől hallottam, hogy a NAV-nál van lehetőség kijelentkezni vagy valamit legalább tudnának mondani, de persze azt nem tudja senki megmondani, hogy a NAV melyik részlegéhez kell fordulnom. Kedden bemegyek a NAVhoz és rákérdezek, hátha tudnak információval szolgálni.
2016. jún. 23. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!