Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Müszerész/elektronikai technik...

Müszerész/elektronikai technikus és vagy villanyszerelő/erősáramú elektrotechnikusként van aki 200ezer nettó fölött keres?

Figyelt kérdés
Áramszolgáltatóhoz tartozó tevékenységek (mérőcsoport, hálózatépítés, üzemeltetés, elmű émász, démász, eon, alvállalkozó nem érdekel), mechatronika témakörhöz tartozó dolgok megint nem. Tehát ezen kívül van aki keres-e e fölött? Jó egy helyet tudok, Flextronics-nál javítós műszerész... (230+10 cafeteriával)
2016. jún. 11. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Az a 230 is bruttó, nem?

Ebben az országban csak a mérnököknek van esélye 200 felett keresni, inkább menj Ausztriába.

2016. szept. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Bruttó alap 268, 3 műszak...

Másik cég, de ott vagy ge ci a főnök a fogyasztói mérő csoporton az észak budai zrt vagy kihajtják a beledet a villamos hálózat szerelőknél!

előbbi helyen 430 amit hallottam csúcsot, ebből persze bérminimum volt a hivatalos, fogyasztói csoporton 140-300at hallottam, ott is szintén bérminimumra bejelentve.


Na meg nettót írtam, szóval elvárnám, hogy a "(230+10 cafeteriával)" szöveg után rendesen értelmezné az olvasó a kérdést.

Bruttó egy marhaság, de ez egyéni véleményem.

Egyik jó módszer mikor bemondja a főnök, hogy "130ezer" bruttóba, kezdésnek nem is olyan rossz, azt elhiszed még hogy tényleg itt rendesen is kereshetsz, csak aztán észbe kapsz és látod, hogy az 85 ezer (volt ez annó 2 éve)

2016. szept. 6. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!