Diákmunka!?

Figyelt kérdés
Egy diákmunka-szövetkezeten belül, két munkahelyen lehet dolgozni?

2016. jún. 24. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
igen sőt több diákszövetkezeten is lehet több munkát végezni
2016. jún. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem ütik egymást akkor miért ne gondolom. Egyszer diákmunkán volt két pihenő napom, és előtte felhívtak hogy egyik napra nem ugarnék be egy másik helyre egy napot, mert lebetegedett ott egy ember. Én meg mondtam miért ne, az is plusz pénz.
2016. jún. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az iskolaszövetkezetek általában beleírják a szerződésbe, hogy másik szövetkezettel nem szerződhetsz, amíg náluk dolgozol, de ezt senki nem ellenőrzi szerintem, meg amúgy is szemétség, szóval ne törődj vele.

Nekem volt olyan az egyik helyen, hogy folyamatosan dolgoztam heti 2 napot egy helyen, és jelentkeztem egy másik munkára is, ami csak egy napos alkalmi volt, és akkor problémáztak valamit, hogy ezt így nem lehet. Aztán kiderült, hogy csak a számítógépes rendszer nem volt képes kezelni, hogy egy diák egyszerre több helyen is dolgozik (persze nem egy időben), de megoldották gyorsan. Szóval szerintem jogi akadálya nincs.

2016. jún. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2016. júl. 4. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!