Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fénykép nélküli önéletrajz?

Fénykép nélküli önéletrajz?

Figyelt kérdés

Undorítóak, botrányosak, irtó rondák azok a képek, amik rólam készülnek, legszívesebben bőgnék rajtuk.


Ha kép nélkül küldöm az önéletrajzokat az álláshirdetésekre, mennyi esélyem van? Inkább a semmi, mint egy ronda kép szerintem. Hányan csinálják így?


Ismerősöm azt mondta, fénykép alapján nagyon diszkriminálnak. Irodai munka érdekelne, ott mennyire fontos a fénykép?



2016. jún. 28. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Kép az muszáj.
2016. jún. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Küldtem már kép nélkül, oda ahova képet kértek és mégis behívtak. Ezt előre nem lehet tudni, volt munkahelyemen sok önéletrajzot láttunk, mivel nekünk kellett behívni a pályázókat, képet kértek, volt kép nélküli, képes is, a képeseknél a belógó haverostól a baseball sapkáson át az autóban vagy a gázóra előtt stb. készültig, 1-2 kivétellel amin kép volt, mindbe belógott valami, ennél már egy kép nélküli is jobb szerintem.
2016. jún. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Melótól is függ. Front office kép nélküli CV pl. szinte kizárt, hogy behívnak-e.


Back office simán elképzelhető.

2016. jún. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is elég sokszor küldtem már kép nélkül önéletrajzot, ha rendben van a többi szerintem ez érdekli őket a legkevésbé, ha jónak tűnsz úgyis behívnak.
2016. jún. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kónya Ágnes ***** válasza:
52%
Magyarországon a HR menedzserek nagy része előnyben részesíti azt az önéletrajzot, amelyben kép is szerepel. Azt javaslom, hogy ha nincs rólad olyan kép, ami szakmailag is megállja a helyét, akkor menj el egy profi fotóshoz és csináltass. Több helyen jól fog majd jönni (például közösségi oldalakon) és nem kell attól félned, hogy a kép miatt utasítanak el.
2016. júl. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!