Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A melódiák vagy a fürgediák...

A melódiák vagy a fürgediák diákszövetkezetet ajánlanátok? (többi lent)

Figyelt kérdés
Főleg a nyárra keresek munkát, de jó lenne ha évközben alkalmi ajánlataik is lennének. Tudom, június vége van, mindenki azt mondja, hogy úgyse találok semmit. Én remélem, hogy sikerül. Kasszázásra, irodai munkára, turizmussal kapcsolatos munkára jelentkeznék főleg, de akár fagyieladás vagy tolmácsolás is érdekelne. Szeretnék normális fizetést kapni. Melyik szövetkezet jobb? 19L érettségivel, C1 angol, B2 orosz nyelvtudással
2016. jún. 28. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell választanod, egyszerre több diákszövetkezet tagja is lehetsz.
2016. jún. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, tudom. Csak igazából arra lettem volna kíváncsi, hogy melyikhez érdemesebb menni.
2016. jún. 28. 16:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Sok különbség nincs köztük, szerintem az adott irodától függ, hogy melyik helyen segítőkészebbek, jobb fejek, rugalmasabbak stb. az ott dolgozók és mennyi munkalehetőséget tudnak felajánlani.
2016. jún. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Benézek mindkettőhöz akkor :)
2016. jún. 28. 20:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a meló-diákon keresztül dolgozom és a Tesco fizet a legjobban, egy 8 órás éjszakai műszak alatt 6000-7500 forint között kapok. Ez függ attól, hogy sima hétköznap éjszaka vagy szombat, vasárnap.Az egy nagyon nagy tévhit, hogy úgy bánnak az emberrel mint a kutyával, voltam már szar helyen is dolgozni diákként, ahol egy nyár alatt 15 kg.-ot fogytam, de a legtöbb helyen ameddig normálisan végzed a munkát és betartod a szüneteket SENKI nem fog baszogatni. Ezt neked kell kitapasztalni, hogy melyik hely tetszik a legjobban mert személyenként változó. Szerintem most nyáron elég nehéz lesz hasznosítani a nyelvtudásod, de ha Bp. közelében laksz és figyeled a munkákat a meló-diák oldalán akkor az sem esélytelen.

Sok sikert a pénzszerzéshez :)

2016. júl. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :D
2016. júl. 4. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!