Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi nettó fizetésért...

Mennyi nettó fizetésért vállalnál egy napi 8 órás fordítói munkát?

Figyelt kérdés

Hosszútávú munka, napi 8 (vagy minél több) óra munka.


Mennyi a reális nettó, te mennyiért vállalnád el?

(Mit nyújtanál ezért, mennyit tudnál naponta lefordítani?)


2016. júl. 1. 14:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Egyrészt nem mindegy milyen nyelv (angolért nyilván nem lehet elkérni annyit, mint például egy ritkább nyelvért), másrészt általános szöveg vagy szakmai? Szöveget vagy mp3-at kell fordítani? Stb-stb.
2016. júl. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Ez így elég összetett kérdés.

Vegyük sorra: hogy én mennyiért vállalnám el. Számomra ez egy teljes profilváltás lenne, a mostani szakmámból kiesnék, lehet hogy végleg, szóval elég nagy anyagi előrelépésért vállalnám csak, kb egy 1-1,5M nettóért.


A reális gondolom hogy szorgos egyetemista lányok keresetkiegészítésként szotyiért megcsinálják. Sztem ha nem szakfordítás 120-ért már kapsz rá embert, szakfordításért 200-ért.


Mit tudnék nyújtani, mennyit tudnék lefordítani. Angol vagy németből picit többet, mondjuk 5-6 oldalt egy nap, egyéb nyelvekből, amit ismer a google translate kb 1-1,5 oldal /óra.

2016. júl. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Szöveg formátum, ritka nyelv, szöveg nem annyira bonyolult.


Nem kell annyira szó szerint érteni a kérdést, arra vagyok kíváncsi aki amúgy is ezzel foglalkozik az hogy látja, mi a reális teljesítmény és fizetés érte.


Ha bíztatok már meg fordítókat, azok mennyiért vállaltak el egy ilyen feladatod és mit nyújtottak?

2016. júl. 1. 15:35
 4/12 anonim ***** válasza:
Fordítóként mondom, hogy a napi 8 óra meló minden nap, az kikészít agyilag. Amúgy csak vállalkozásként csinálom, alkalmazottként nem érné meg.
2016. júl. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Alkalmazottként nem fizetnének annyit hogy vállalható lenne, ebben az utolsó válaszolónak igaza van.
2016. júl. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Ezzel én is egyetértek, hogy kikészítő napi nyolc óra, magamon tapasztaltam.

Ha vállalkozásban lenne ez a feladatod, mennyit kérnétek érte?

2016. júl. 3. 23:11
 7/12 A kérdező kommentje:
Egyáltalán elvállalnátok ha a megbízó azt kérné, hogy napi 8 órában fordíts neki?
2016. júl. 3. 23:56
 8/12 anonim ***** válasza:
Amivel én találkozok fordítói, tolmácsolási számlák azokon vagy karakterre nettó 2-4 Ft közt, vagy óradíjban - bár ez elég megfoghatatlan - de nettó 3-5 eFt között vannak.
2016. júl. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
netto 230.000-250.000
2016. júl. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nyelvtől függően nettó 500-700 ezerért vállalnám főállásban. Más hasonlóan unalmas munkám is volt már, sokszor kellett fordítanom is hivatalos és rém unalmas szövegeket. Mennyit fordítanék? Hát ami belefér napi 8 órába...
2016. aug. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!