Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy gyermekpszichológus (vagy...

Egy gyermekpszichológus (vagy más szakpszichológus, akár vállalatnál) jól keres?

Figyelt kérdés
Kérem, csak olyan válaszoljon, akinek így,vagy úgy van valamilyen rálátása, nem csak odaböki hogy "ja szerintem tuti nem"
2016. júl. 1. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Mihez képest keres jól? A minimálbérhez képest igen. a maszek órabére pedig kb. 5-6 ezer ft, vidéken. A kettővel együtt kb. 300 ezer ft körül jön ki egy hónap.
2016. júl. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, ha ilyesmire adnám a fejem, magánpraxist indítanék. Persze ez még nagyon elméleti dolog, még el sem kezdtem a pszichológia BA-t csak készülök, jövőre :)
2016. júl. 2. 09:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Magából nagyon nehéz megélni...
2016. júl. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tényleg? :O Belegondolva nem feltétlenül meglepő, de kicsit mégis meglepett.

Abból kiindulva, hogy mikor pszichológust kerestem, mindenki 10.000/alkalom körül mozgott (ezért is mondtam le róla). Meg akár fogorvosnál, akár nőgyógyásznál voltam magánrendelőben, mindig mindenhol rengetegen voltak (és ez nem főváros, hanem Kelet M.o.) és azért egyik sem volt olcsó.

2016. júl. 2. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!