Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diákmunkásként, van bármi...

Diákmunkásként, van bármi büntetés ha felmondok és még munkaidőben hazamegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy baràtommal diákmunkásként dolgozunk egy vendéglátó egységben. Őt ma kirúgták elég indokolatlanul. 36 fokban hátrament és ivott egy korty vizet, amíg nem voltak vendégek, viszont így elhagyta a helyét szólás nélkül és ki is rúgták azonnal. Persze nem bánja mert közben egy jobb lehetőséget kapott, de a kérdés az lenne, hogy ilyen helyzetben például ha én azt mondom a főnöknek hogy köszönöm szépen ha ő megy akkor én is, felállok és hazamegyek, számíthatok e valami büntetésre akár a jelenlegi munkahelyről, akár a diákszövetkezettől?



2016. júl. 2. 00:21
 1/4 anonim ***** válasza:
melyik szövinél vagy? fürgénél 5ezrest vonnak le ha nem jelensz meg gondolom ezért is megvágnak ennyivel vagy írsz jelenlétit h meddig voltál vagy bejön vagy nem.
2016. júl. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Engem is kirugtak indoklás nélkül XD.

Menj el nyugodtan, nem tarthat ott úgyse, max nem kapsz fizetést aznap.

meg köpj a főnök arcába ha megteheted.

2016. júl. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Melódiák :)
2016. júl. 2. 08:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Érd el, hogy téged is kirúgjanak.
2016. júl. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!