Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen kávézóban (Starbucks)...

Milyen kávézóban (Starbucks) diákmunkásként dolgozni? Nagyon fárasztó?

Figyelt kérdés
Most jelentkeztem egy diákszövetkezeten keresztül. Nagyon szeretem a kávét és a kávézókat, szeretek úgy dolgozni, hogy emberekkel kerülök interakcióba, de nem túl fárasztó, nem készíti ki az embert a pörgés? Nagyon sok a feladat? Egyetem mellett milyen? Minden véleményt, tapasztalatot nagyon szívesen meghallgatok olyantól, aki már dolgozott ilyen munkakörben. :)

2016. jún. 28. 07:26
 1/3 anonim ***** válasza:
25%
Későn jelentkeztél diákumkára, május végén kellett volna.
2016. jún. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Május végén se hívnak vissza sehonnan, csak januárban vizsgaidőszak közepén :DD
2016. jún. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Attól függ, hogy melyik starbucks. Forgalmas helyen (pl: Westend) biztos nem dolgoznék annyi pénzért, amennyit kínálnak, de egy nyugisabb starbucks (ha egyáltalán van olyan...) nem lehet rossz.

Arra szàmíts, hogy van bőven munka és eleinte nagyon fárasztó. Később azért meg lehet szokni. Viszont ami jó hír, hogy jár napi három ingyenes kávé.

Végülis fiatal vagy, egyszer miért ne? Mindent érdemes kipróbálni. Legalább motivációt kapsz a tanuláshoz.

2016. jún. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!