Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tesco diákmunka, tényleg...

Tesco diákmunka, tényleg mindent magamnak kell vinnem?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy adnak pólót, de az igaz, hogy árufeltöltőknek még a dobozvágó kést is meg kesztyűt is maguknak kell vinni? Meg, hogy vizet se vihetek be magammal?
2016. júl. 3. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Elvileg a diákmunka szövetkezetnek kell adnia a pólót, még mielőtt munkába állsz. A többit természetesen nem adnak, mert belegebednének annyi diáknak adni aki ellopná meló után. :D Kesztyűt én nem is használok. A víz attól függ, hogy melyik részlegre mész. Amikor pékségen voltam, ott pl. adnak is, mert dög meleg van. Többi részlegen igazából nem is éreztem hiányát az innivalónak, mert jó hűvös van
2016. júl. 5. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én mondjuk kasszázok, de mindig van nálam víz, akár műszak közben is engedik, hogy vegyek.

Árufeltöltőknek nyilván nem praktikus hurcolni, de ők meg szabadabban mozognak, tényleg bármikor elszaladhatnak az öltözőbe/pihenőbe inni, egy vezetőt se nagyon érdekli.

2016. júl. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!