Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri elmenni egy olyan...

Megéri elmenni egy olyan munkahelyre dolgozni ahol 13 órát kell dolgozni mindennap de 160-200ezer forint a fizetés?

Figyelt kérdés
2016. júl. 4. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt nem tudom, hogy a mindennap alatt heti öt napot, vagy hetet értesz. Másrészt eléggé emberfüggő. Van aki szereti ha van szabadideje is nem csak pénze, másoknak meg csak az számít, hogy pénz legyen.
2016. júl. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Heti 5 nap... Igazabol csak az erdekel h mas mint gondol h megeri 13orazni ennyi penzert?
2016. júl. 4. 18:18
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem egy álom állás.

De! Ha nem lenne munkám és szükségem lenne a pénzre és nem lenne más lehetőség, akkor nyilván csinálnám egy ideig.

2016. júl. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jelenlegi munkahelyemen 10 orazok de 8 vagyok bejelente es csoda ha a 100at megkapom...
2016. júl. 4. 18:38
 5/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ez olyan, hogy ha nincs más lehetőséged, pl nagyon lesarkítva napi fél óra munkával kétmilliót keresni, akkor megéri elmenni, de ha van jobb lehetőséged, akkor nem. Az is számít, hogy mennyit tudnál keresni 8 órában, és hogy a te saját igényeidhez melyik kereset vagy munkarend illik jobban. Én például napi 8 könnyű órában jobban keresek, így hülye lennék 13 órázni kevesebbért. Sokan akik közmunkán vannak, a két kezüket összetennék ennyi pénzért.
2016. júl. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Folyamatosan napi 13 órát nem lehet legálisan dolgoztatni.


Tehát egy olyan helyre mennél el dolgozni, ahol eleve tudod, hogy igen masszívan megszegik a munkajogi előírásokat. Ki tudja, mi lesz még ott, mivel fognak még átverni, lehúzni. Én semmi pénzért nem mennék ilyen helyre, 160 ezerért meg pláne.

2016. júl. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy a #6 mondja. Itt sem leszel teljes munkaidőre bejelentve, ne aggódj. Másrészt meg heti 5-ször 13 órát két hónapnál tovább nem fogsz bírni.
2016. júl. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Havi szinten 270-290 órát fogsz dolgozni, kb 600-700 Ft-os órabérért. Ugye te is érzed valahol, hogy nem leszel túlfizetve?

Napi 13 óra munka, minimálisan 1 óra utazás oda-vissza, 8 órát aludni is kellene, marad naponta talán 2 órád evésre, tisztálkodásra, minden másra.


Én csakis akkor vállalnék ilyent, ha egyébként az éhenhalás fenyegetne és akkor is csak rövid távon.

2016. júl. 5. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem tudhatom, hogy megéri-e számodra, mert nem írtál alternatívákat.

Számomra például rohadtul nem érné meg, mert még diákként is magasabb az órabérem.

2016. júl. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy mint az utolsó, nekem sem érné meg váltani...
2016. júl. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!