Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha a műszakvezetői megbízásoma...

Ha a műszakvezetői megbízásomat melyért külön pénz járt aug 31-el vonják vissza a júniusi fizum hogy lehet épp annyival kevesebb?

Figyelt kérdés

Műszakvezető vagyok (voltam?) melyért az alapbéren felül minden hónapban 10.000-et kapok (nettó 10).

Jött a papír (indoklást hagyjuk) hogy aug 31-el visszavonják a megbízást. Így ugrott a 10 havi extra pénz de ez nyilván csak majd az októberben megkapott fizuban lehet érezhető mert szept elején kapom az augusztusi fizut és a megbízás aug 31-el vonódik vissza, addig él.


Mégis most jött meg a júniusi fizu és már 10.000-el kevesebb.

De ez hogy lehet? Rákérdeztem válasz: visszavonták a vezetői megbízást.

De aug 31-el vonták vissza és most júl eleje van.

Vállat vontak, otthagytak.

? Ilyenkor mi van? Persze ha így állnak hozzá én is így állok, már kezdem azzal hogy a jövő heti beosztás nem csinálom meg mert az a műszakvezető dolga lenne és én már ugye nem vagyok az.

De akkor is át vagyok verve mert júniusban még bőven végeztem a melót semmit se tudva az egészről-és már azt se fizetik ki.


Mit tennétek?


2016. júl. 5. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:
asztalborogatás, munkaügyi per lehetőségének megemlítése, munkahely váltás.
2016. júl. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Jött a papír (indoklást hagyjuk) hogy aug 31-el visszavonják a megbízást."


Az a baj, hogy ha papíron csak aug 31-el vonják vissza a megbízást, akkor Neked addig műszakvezetőként kellene dolgoznod - ergo ha nem csinálod meg a beosztást, akkor hivatkozhatnak arra, hogy nem végzed el a munkád. Te perelheted őket a pénzedért, de az egy más tészta, viszont, ha nem végzed el a munkád (beosztás készítés), akkor ők meg erre való hivatkozással akár fel is mondhatnak.

Nem tudom, kivel beszéltél, de- ha van- mindenképpen egy lépcsővel (fejessel) feljebb mennék és ott kérdezném meg, most mégis mit várnak el Tőled?

(amit leírtam, az nem jelenti azt, hogy egyet is értek a viselkedésükkel - még mielőtt emiatt valaki ledorongolna)

2016. júl. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Időközbne kiderült. beindult velem kapcsolatban is a főnök "kedvenc" játéka: hogyan fúrjunk ki valakit anélkül hogy felmondanánk.

Indul a kekeckedés szívatás kákán is csomót keresés mindez egy céllal: hogy úgy távozzak hogy nem ők mondanak fel hanem "magamtól"megyek.

És persze akkor nem kell végkielégítés se.

Idén ezt már eljátszották két emberrel be is jött nekik.

Csak az a kérdés én miért kerültem a süllyesztőbe.

Lehet valami havernak kell a heylem?

2016. júl. 5. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!