Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti otthagynátok az elviselhete...

Ti otthagynátok az elviselhetetlen főnökkel megvert idióta munkhelyet a lenti paraméterekkel?

Figyelt kérdés
Ti otthagynátok az elviselhetetlen főnökkel megvert idióta munkhelyet 3 gyerekkel úgy, hogy nívós sorházban laktok, van egy másik XIII. kerületi ingatlanotok amelyik ki van adva 90e-ért havonta és van 12 millió forint megtakarításotok úgy, hogy hitel egyáltalán nincs?Ezen gyötrődöm, mert már az agyamra megy ez az egész. Részben a felelősség miatt nem hagynám ott, de az elviselhetetlenség nem tolerálható hosszú távon.

2016. júl. 6. 10:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ilyen munkahelyem nekem is volt, míg egyszer azt vettem észre, hogy hétfőn reggel munkába induláskor görcsbe rándul a gyomrom, és egész héten fájt, majd péntek este elmúlt. Szombat-vasárnap semmi baj, csak a "dolgozós" napokon van egyfolytában gyomorgörcsöm.

Nincs az a pénz, amely megéri, hogy bármilyen problémát okozzon egy ilyen munkahely.


Keress egy másik, kevesebb felelősséggel, kevesebb gonddal járó munkahelyet, akkor:

- időt nyersz, míg a saját vállalkozásod megerősödik

- addig is több időd, energiád marad a sajátodra, de a bevételi oldalon is jön be valamennyi, és a kft-nél a járulékot sem kell (jelenlegi szabályok szerint) fizetni

2016. júl. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
ha lenne egy lakásom amit ki tudnék adni 90e-ért akkor főállásban biztos nem dolgoznék egy percet sem!
2016. júl. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, a "huzatos" és az "utolsó" 77%-os is én vagyok.

Azért írom ezeket, mert hasonló cipőben jártam én is. No ekkora háttér nem állt mögöttem soha, nem is kerestem ennyit, igaz, voltak, akik anyagilag-erkölcsileg támogattak benne. Én is sokat tépelődtem, de végül eldöntöttem, és kiléptem. Azóta is a vállalkozást viszem.


Nem mondom, hogy anyagilag jól jártam, de van jövőképem, és soha, soha, de soha nem bántam meg, hogy így döntöttem. Ezt nem önigazolásból írom, mert őszintén megmondanám, ha igen. Nem tudom leírni azt a mentális terhet, amit letettem a kilépéssel, még akkor is kövek legördüléséről van szó, ha a nyakamba vettem a vállalkozás nyűgjeit, rengeteg munkáját és "bizonytalanságát".

2016. júl. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!