Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kérlek nyugtassatok meg!...

Kérlek nyugtassatok meg! Ilyen paraméterekkel felvesznek legrosszabb esetben gyárba szalag mellé?

Figyelt kérdés

Igazából azért teszem fel ezt a kérdést, mert fater egyre többször kérdezgeti, hogy mi lenne velem, ha ő nem lenne, és már kezdek kicsit begolyózni! Gyakran piszkál a gyenge német nyelvtudás miatt!

Van egy érettségim, egy bútorasztalos végzettségem, és B-s jogosítványom! Másodszakmán le akarom tenni az ács szakmát is! Tavaly ősszel voltam Németországban iskolai projekt keretében 3 hetet, és papírom is van róla. Igaz németből nem vagyok túl jó, de kint megbirkóztam a nyelvi nehézségekkel! A 3 hétből 1 hetet külsős munkahelyen kellett lehúzni. Igaz inkább rakodós munkák voltak, és hol németül, hol angolul, de el tudtunk kommunikálni. Sok volt az olyan helyzet, ahol ki lehetett következtetni, hogy kb. mit mondanak neked. Többször is volt olyan, hogy a városban, vagy a boltban egyedül kellett boldogulni, de ment. Már itthon is dolgoztam faipari kft-ben 1 hónapot, de az kötelező nyári gyakorlat volt! Ott is inkább csak pakolászni kellett, meg másoknak segíteni. A monotonítással nincs gondom. Fizikai munkát jobban szeretem, mint az irodában kuksolást.

Több olyan embert is ismerek, aki egy érettségivel vagy 8 általánossal simán otthagyta az iskolát, és bár nem álom meló, de van munkája! Ha meglesz a másodszakma, csak felvesznek valahova nem? Vas megyei vagyok, ha ez számít!


2013. szept. 1. 12:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Jelenleg MO-n olyan a helyzet, hogy senki nem tudja biztosan mondani, hogy ő tuti el tud helyezkedni belátható időn belül.
2013. szept. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!