Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy számítógépes...

Csylla92 kérdése:

Mennyit keres egy számítógépes adatrögzítő?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el nyáron az iskolát számítógépes adatrögzítést+ alap fokú nyel vizsgát is fog adni.

Van egy érettségim is, azt szeretném kéredzeni, hogy Budapesten belül hol tudnék majdan elhelyezkedni benne? És mennyi a fizu? ki az aki ebben már dolgozik?


2016. júl. 7. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Minimálbérnél többen ne gondolkozz, nálunk az adatrögzítők nagy része diplomával rendelkezik.

Persze nyilván vannak kivételek, de ott viszont valamennyire specifikus dolgokat is kell csinálni. Próbálkozni kell, lehet találni, de nem jellemző hogy olyan magas lenne a fizetés, de tény, cserébe nem belehalós munka.

2016. júl. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nincs tisztán ilyen munka, hanem inkább aszisztens vagy kapcsolattartó munkakörének a része ez mostanság... ami ilyen volt ( amikor még volt ) azt nagyrészt diákmunkában csinálták
2016. júl. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Nálunk 180k-t keres az "adatrögzítő/asszisztens", két felsőfokú aktív nyelvtudással. Nemzetközi cég vagyunk, így kell is használnia naponta. Enélkül 100 fölött ne tervezz...
2016. júl. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
köszi a választ! a két nyelv mennyire 2 nyelv? van, hogy 1-et várnak el csak úgy de azt sem kell használni, ahol meg kettőt szoktak elvárni általában csak az angolt kell használni napi szinten.. angolul elég jól elvagyok persze van gazdasági meg sima nyelvvizsgám is ,de a lényeg úgy érzem az tényleg megy, de 2ik nyelv az nincs és nem is lesz
2016. júl. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Az angol napi szinten, cégen belül így kommunikálunk. A másik német, ritkán kell, mert velük is angolul megy a kommunikáció, hogy a cc-ben lévő amcsik is megértsék. Ha csak németeknek megy az üzi akkor angol.
2016. júl. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
köszi! ez így teljesen oké, már csak arra volnék kíváncsi, hogy ilyen feltételek mellett mennyire követeli meg a munkaadód a pályázóktól a német nyelvet? ha találnak tökéletest de nem tudom csak angolul vajon akkor bevállalnák vagy inkább kevésbé jól illeszkedő ember, akinek megvan mind a 2 nyelvismerete
2016. júl. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lesz könnyű munkát találni, az ilyen kényelmes és egyszerű munkákra mindig sok jelntkező van. Nagyobb cégek pedig sokszor egyetemistákat szoktak alkalmazni. Próbálkozz multiknak az SSC irodáikban.

Én is egy nagy cégnél vagyok Pesten, ahol sok ilyen adatrögzítő állás van, de sokat nem lehet vele keresni. Mivel a diákok közvetítőn keresztül dolgoznak, legtöbbjük csak 100 ezer körül keres. De akiket felvesznek főállásba ilyen pozira, azok is csak max 150 körül kapnak. Nem tudom milyen nyelven megy a tanfolyam, de érdemes mindent angolul is megtanulni, mert 90%, hogy egy külföldi cégnél csak angol nyelvű programok lesznek.

2016. júl. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Magyarul megy a tanfolyam, itthon budapeseten! :)
2016. júl. 9. 14:47
 9/10 anonim ***** válasza:
kérdező: melyik tanfolyamra gondolsz konkrétan, be tudnád linkelni?
2016. júl. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
járok tanfolyamra, álam adta a tanfolyamot, mert pályakezdő vagyok és nem volt munkám se, ez a munkanélküli hivatal adta! ez a neve a tanfolyamnak Számítógépes adatrögzitő+ angol nyelvvizsgára felkészítő tanfolyam ami most indult június végén.!és januárban lesz a vizsga.És magyarul megy az egész! kivéve az angol, mert hát az angolul.
2016. júl. 11. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!