Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hamarosan 16 éves leszek...

Karancs221 kérdése:

Hamarosan 16 éves leszek pontosabban 2016. 07.16-án és azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok hogy? Többi lent

Figyelt kérdés

Mint mondottam 16 éves leszek hamarosan Egri és sehol sem találok normális diákmunkákat. Esetleg tudnátok mondani jó oldalakat ahol tudok megfelelő munkákat keresni számomra. A legfőbb állás nekem monst diákként az árufeltöltő lenne

Köszönöm előre is mindenkinek



#fizetés #állás #diákmunka #Eger #2016 #árufeltöltő #diákmunka2016 #2016diákmunka #egerdiákmunka
2016. júl. 7. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyenkor már szinte esèlytelen, a nyári helyekre már tavasszal kell jelentkezni.

Próbálj meg egy diákszövetkezetet,de már kicsi az esèly.

2016. júl. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első válaszoló nagyjából leírta a lényeget, ráadásul 16 és 18 éves kor között sem egyszerű munkát találni, mert a fiatalkorúakra speciális (szigorúbb) munkaügyi szabályok vonatkoznak, ezért a munkáltatóknak egyszerűbb 18 év felettieket foglalkoztatni.


Max akkor lehet esélyed, ha valaki valahol felmond (de akkor az lehet, olyan is) vagy augusztusban nyaralni megy.

2016. júl. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már jelentkeztem egy helyre ahova még az önéletrajzom kell beküldeni szóval ha oda elfogadják akkor még jó. Sok oldalon láttam hogy a TESCO-ba is keresnek alkalmazottakat és van olyan munkalehetőség is még elvileg amin csomagolás a feladat. Oda tegnap írtam az érdeklődésemmel és válaszoltak még hogy elérhető :)
2016. júl. 8. 15:09
 4/4 anonim ***** válasza:

Most akkor mi a kérdés?

Azt írod:

"Egri és sehol sem találok normális diákmunkákat."


Majd a 3-as hozzászólásban arról írsz, hogy több helyen is van esetleg lehetőség.

Akkor nem értelek... :-(

2016. júl. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!