Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Felmondás után az összegyűlt...

Felmondás után az összegyűlt szabadságokat hogyan fizetik ki?

Figyelt kérdés
Gyeden vagyok,amit most átadok a férjemnek. Ő gyed extrát fogja kapni,én felmondok a munkahelyemen. Ott viszont a bérpapírom szerint 42 nap szabadság gyűlt össze. Hogyan fogját ezt kifizetni felmondás után? Minimálbérre vagyok bejelentve. Semmi konkrétumot nem találtam még eddig ami alapján kiszámolhatnám,h pontosan hány forintot fogok kapni ezért a 42 napért.

2016. júl. 9. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
a bejelentett alapbéredet kapod.
2016. júl. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A 111ezer ft nettóját? 42napból ha ebben a hónapban mondok fel mennyit fognak elszámolni?
2016. júl. 9. 16:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Mind a 42 napot el kell számolni.
2016. júl. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem,mert úgy tudom, h idő arányosan megy. Ez akkor kb 2 havi bér. Még arra lennék kíváncsi, h felmondást követően hány napon belül kell fizetniük? Köszönöm a válaszokat
2016. júl. 9. 17:53
 5/5 anonim ***** válasza:
A felmondás a bejelentést követő nap kezdődik, legjobb esetben 30 nap. Ezalatt kiadhatja a szabadságodat, 21 nap, így akkor 21 szabit kell még fizetnie. Az utolsó munkában, állományban töltött naptól számítva 5 napon belül kell kiadnia a papírjaidat, és megfizetnie mindent.
2016. júl. 10. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!