Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nagyker árufeltöltői munkánál...

Nagyker árufeltöltői munkánál milyen bérigényt adjak meg, hogy tutira én legyek a befutó?

Figyelt kérdés
azért kérdezem, mert jártam már pórul azzal, hogy túl keveset adtam meg bár az irodai (kontrolling) munka volt

2016. júl. 10. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Árufeltöltőktől ritkán szoktak bérigényt kérdezni, van egy bér aztán kéred vagy sem.


Amúgy minimálbér + 10-20% plusz, attól függ melyik régió.

2016. júl. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kötelező megadni? Én anno sosem adtam meg, ha telefonban nem kérdeztek rá, akkor pedig nem mondtam. Jobb személyesen megbeszélni. Lehet elvesztesz egy órát az életedből, de személyesen meggyőzőbb lehetsz. Lehet nem szánnának annyit az alkalmazottra, de ha sokkal job vagy élőben, akkor meglehet, hogy +20-30.000ft-tal többet adnak, mint tervezték.



Van targonca jogsid? Ha jól tudom plusz pont. 200.000ft-ot mondanék. Alatta nem érné meg dolgozni.

2016. júl. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

egyfelől ezt írják: "Egyéb juttatások: meleg étkeztetés

kiemelt bérezés + teljesítmény alapú juttatás"


a végén pedig ezt: "Önéletrajz és bérigény megjelölésével! "


Nincs targoncás végzettségem és Miskolcról van szó. Nem tudom szerintetek mennyit kéne írnom? Amúgy van felsőfokú végzettségem azt nem tudom, hogy bele írjam e vagy sem... melyik opcióval járok jobban szerintetek?

2016. júl. 10. 12:43
 4/8 anonim ***** válasza:

#2 3x röhögik körbe 200e-es bruttót árufeltöltői munkára.


lidl adott annó 150e körüli bruttót erre a munkakörre, másik cég meg 160e-et, targoncázással együtt. 1 nappali műszakra.


Sok kört futottam, hogy 200e-et megadják, mert nem csak áruösszekészítést végeztem... hát kb kiröhögtek!

2016. júl. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
* akik annó a hűtőraktárban csak targoncáztak napi 8 órán keresztül, azoknak nem volt meg a bruttó 200
2016. júl. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

annyi munka volt, hogy több embernek is kellet napi 8 órában targoncázni?


amúgy én nettó 100-110-nek már "örülnék" az nálam olyan bruttó 150 (mert ugye semmi kedvezmény nem jár )

2016. júl. 10. 12:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, az a kérdés hogy te mennyiért vagy hajlandó dolgozni. Ha belefér egy alacsonyabb fizetés is, akkor vállald el olcsóbban. 120e nettó körül.
2016. júl. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"teljesítmény alapú juttatás"


komissiózóknál van ilyen . Minimálbért fizetnek , bruttó 111 ezer . Az hogy te mit olvasol az egy dolog, majd amikor oda kerülsz megtudod .

2016. júl. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!