Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi az a Gyartosori operator?

Mi az a Gyartosori operator?

Figyelt kérdés

Lehetosegem lenne kimenni Magyarorszagra dolgozni..kaptam egy hirdetest, de nem tudom milyen munkarol van szo.

Valaki tudna segiteni?



2016. júl. 10. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Többnyire robot munka. Általában van egy meghatározott darabszám amit óránként teljesíteni kell. Sok féle lehet,apró dolgok összeszerelése stb..,attól függ milyen termék gyártásáról van szó. Kemény munka az biztos..
2016. júl. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
a rabszolga modern kori megnevezése. szalagmunka, ahol dudaszóra mehetsz enni és előre be kell jelentened, ha wc-re kell menned.
2016. júl. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Betanított munka, szalagmunka. Végzettség jellemzően nem kell hozzá, ennek megfelelő a fizetés és a munka megbecsültsége is.
2016. júl. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Honnan jönnél? Ha csak nem Ukrajnából jössz, operátornak nem éri meg ide jönni.
2016. júl. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat..ezek alapján jól meggondolom hogy kimegyek-e. Romániai vagyok.
2016. júl. 11. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!