Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Audi Hungária Győr milyen ott...

Audi Hungária Győr milyen ott a gyártósori összeszerelő munka?

Figyelt kérdés

Jelenleg munkahelyváltás előtt állok mivel a mostani helyemen kaotikus és rendezetlenek a viszonyok .

Néztem az Audinál most vannak nyitott pozíciók köztük a gyártósori munkatárs pozícióban .

Dolgoztam már operátorként az National Instrumentsnél így maga az operátor fogalommal tisztában vagyok de mint tudjuk minden gyárban más a körülmény stb stb ..

Az lenne a kérdésem , hogy a győri Audiban milyenek a viszonyok ? Hajtják az embert a soron ezerrel , vagy a csoportvezetők nagy többségben milyenek ?

Nekem sokat számítana valami pontos kis segítség mert nem akarok lyukra futni .

A segítséget köszönöm ,leszóló kommenteket nem kérek :)



2015. nov. 25. 12:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Az egyetlen dolog ami hajt a soron, az a sor gyorsasága. Mert hát elég kellemetlen mikor a következő ember már a nyakadba toporog, csinálná a dolgát, te meg még csavarozgatsz. Amúgy rabszolga droid munka, de ha nincs jobb, akkor ez is valami.
2015. nov. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen ez igaz lényegében :)

Tudom hogy elég droid munka de a szakmámban sem keresek jobban sőt ha elmegyek egy vállalkozóhoz a belemet kidolgozom a semmiért. ( tapasztalat )

Azt hallottam van itt 2 hét oktatás amin gyakorolni lehet a soron levő feladatokat stb meg az előző operátori cégnél sem volt az idővel gond miután betanultam de azért minden cég más és más és hátha olvassa valami audis ezt aki tud valami konkrétumot írni de neked is köszönöm a választ :) :)

2015. nov. 25. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!