Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit fogadnak el az erzsébet...

Mit fogadnak el az erzsébet kártyával fizetéskor?

Figyelt kérdés

Csak mert úgy írta online,hogy étkezés részére utaltak, teszem azt,hogy bemegyek a boltba veszek zsemlét,párizsit,zöldséget vehetek esetleg tejet chipset ilyesmit? Gondolom a kártya nem fog visszadobni,hogy most urristen ez egy kóla és nem egy sonka darab. :D

(Csak mert az erzsébet utalványt nagyon komolyan vették..)



2016. júl. 13. 08:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a Sparban szoktam levásárolni, eddig minden ehetőre elfogadták, főzéshez való nyersanyagokra is.

De anno az utalványokkal sem szőröztek, csak azzal, amit a gyermekvédelmihez adtak állítólag. Azt, amit cafeteria keretében adnak, mindig máshogy kezelték.

2016. júl. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
én úgy tudom, hogy alkoholt, vegyszert és állateledelt nem tudsz belőle venni. Tehát élelmiszert vehetsz belőle.
2016. júl. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindenfélét szoktam vele venni, ami étel. Amik most így hirtelen eszembe jutnak: kenyérféle, felvágott, tej, sajt, zöldség, túrórudi, szotyi, tictac...
2016. júl. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

De válogat már a gép. Nekem multkor 50 ft-ot ki kellett csengetnem, mert a kártya nem vette el az 50 ft-os szatyor árát. Úgyhogy tud szelektálni.

Amit nem lehet: alkohol, vegyiár, kozmetikai cikk, egyéb nem ehető dolgok, újság, állateledel.

Minden mást ami emberi fogyasztásra van lehet venni.

2016. júl. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
#4: Persze, hogy tud. De a szatyor nem ehető. ;)
2016. júl. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, nem is azért írtam, hogy baj volt :)

Csak hogy már válogat a gép is.. Eleinte nem tudott, mert a Tescoban rám szólt a kasszás, hogy szóljak előre, ha Erzsébet kártyával fizetek, mert neki kell nézni, hogy mi mehet mi nem. De mostmár legutóbb a gép válogatta.

2016. júl. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ne szórakozzanak már, ez kész röhej kivancsi leszek hogy az uditore visszadobta e.
2016. júl. 13. 23:28
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezö, miert dobna vissza az üditöt, meg mi a röhej? Elelmiszert tudsz rajta venni, leirtuk többen, egybehangzoan. Vegyiarut, szatyrot, ezeket nem. De az üditö elelmiszer, tehat megveheted. Alkoholt mondjuk nem.
2016. júl. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Üdítőt lehet venni.
2016. júl. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm sikerült!
2016. júl. 24. 22:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!