Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Németországba akarok utalni...

Németországba akarok utalni pénzt VISA kártyával innen Magyarországból. Mennyi idő amíg oda ér? Interneten utalom.

Figyelt kérdés
2014. szept. 26. 19:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Kártyával fizetni tudsz, a számládról meg utalni. 3-4 munkanap
2014. szept. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ha szeretnék utalni interneten VISA számláról akkor ahoz szükséges PayPal számla?Mert ahol én szeretnék venni dolgokat ott ott van hogy VISA rá megyek de a végén kér PAyPal password azt nem kell kitölteni ennyi?
2014. szept. 26. 20:03
 3/13 anonim ***** válasza:
Te nem utalni akarsz, hanem kártyával fizetni, csak éppen lövésed nincs, hogy éppen mit csinálsz. Ha nincs Paypal számlád, akkor nem kell megadni a Paypal jelszót.
2014. szept. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Csak megadom a kártyámnak a számát és arról levonnyák ennyi?
2014. szept. 26. 21:32
 5/13 A kérdező kommentje:
Levonják*
2014. szept. 26. 21:33
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen
2014. szept. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!És igen én ebben még nagyon kezdő vagyok szintem még most vásárolók elsőre így.És ha lennél még olyan kedves kérlek leírnád hogy ide mik kerülnek mert már mint elmondtam első ilyen vásárlásom. Land



Zahlen mit

Lastschrift

Lastschrift

Kreditkarte

Visa MasterCard Discover American Express

Kartennummer



Gültig bis

Gültig bis

Monat

MM

/

Jahr

JJ


Kartenprüfnummer

Was ist das? Bei American Express-Karten handelt es sich um die vier Ziffern auf der Vorderseite der Karte.Bei MasterCard-, Visa- oder Discover-Karten sind dies die drei letzten Ziffern im Unterschriftsfeld auf der Rückseite der Karte.



Bei MasterCard-, Visa- oder Discover-Karten sind dies die drei letzten Ziffern im Unterschriftsfeld auf der Rückseite der Karte.


Bankverbindung

Bankverbindung

Bankleitzahl

(8-stellig)


Kontonummer

(1- bis 10-stellig)


IBAN eingeben


Geburtsdatum

Warum?Sie müssen mindestens 18 Jahre alt sein. Anhand Ihres Geburtsdatums überprüfen wir, ob Ihre Anmeldedaten korrekt sind.

Tag

TT

.

Monat

MM

.

Jahr

JJJJ


Rechnungsinformationen

Vorname



Nachname



Straße und Hausnummer



Zusatzinformationen

(optional)



PLZ



Ort



Ihre Kontaktinformationen

E-Mail



PayPal-Passwort erstellen

Mindestens 8 Zeichen



Passwort erneut eingeben



Ja, ich stimme den Nutzungsbedingungen und Datenschutzgrundsätzen von PayPal zu und erkläre mich mit einem Identitätscheck und einer Bonitätsprüfung einverstanden.


Ich erteile PayPal ein und autorisiere A) PayPal Zahlungen von meinem Bankkonto mittels Lastschrift einzuziehen und weise B) mein Kreditinstitut an, die von PayPal gezogenen Lastschriften einzulösen. Ich kann innerhalb von acht Wochen, beginnend mit dem Belastungsdatum, die Erstattung des belasteten Betrags verlangen. Es gelten dabei die mit meiner Bank vereinbarten Bedingungen.


Weiter

2014. szept. 27. 08:11
 8/13 A kérdező kommentje:
Jah és ha a VISA kártyával fizetni tudok nem utalni akkor nem telik időbe hanem csak levinják róla és kész is nem ?
2014. szept. 27. 10:12
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez valami előfizetésnek tűnik, mit akarsz rendelni? 18 felett vagy?
2014. szept. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Megadnád inkább a skypedat és ugy könnyebb lenne?
2014. szept. 27. 10:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!