Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha túl kicsi bérigényt adtam...

Ha túl kicsi bérigényt adtam meg akkor nem is fognak nekem többet ajánlani?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem egy céghez. Nem mertem túl nagy bérigényt írni amit utólag kicsit sajnálok, gondolom akkor a cég úgy is lesz vele, hogy ha neki ennyi elég akkor minek adjak neki többet?

2016. júl. 13. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy fognak lehet hogy nem.
2016. júl. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem ajánlottak már többet, mint kértem.
2016. júl. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
baromság ez a bérigény. Cégnek van egy költségvetése, az adott pozíció x-x1 forintot fizetnek.. az meg, hogy én x+-1et vagy x+2-t mondok nem számít.. ők felajánlják a x - x1 fizetést, aztán ha én elfogadom oké, ha nem elválunk.
2016. júl. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én életemben eddig összesen 3-szor alkudoztam a béremen, ebből kétszer többet ajánlottak, mint amit kértem, egyszer pedig kevesebbet. Olyan még nem volt, hogy annyit kaptam, amennyit kértem.


Szóval bármi lehet.

2016. júl. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, szar lenne kevés fizuval menni úgy hogy tudom többet is kaphatnék. Mert ilyen álláskereső oldalakon jókat írtak a cégről a dolgozók, hogy pozícióhoz képest jó fizu stb.
2016. júl. 13. 11:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem meg eddig mindig pont annyit adtak, amennyit kértem. És én is pont ezen dilemmáztam mindig, hogy juj, túl keveset kértem. De az is lehet, hogy csak eltaláltam amire gondolnak, ezt sosem tudom meg. Viszont amikor annyit ajánlottak amennyit kértem, attól még jobban az az érzésem lett, hogy többet kellett volna kérnem.

Olyan még sosem volt, hogy többet ajánlottak volna a kértnél.

2016. júl. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az szar majd meglátjuk. Kb annyit kértem amennyiből BP en éppen éppel elélnék, viszont valóban én is bánom, láttam már szaros varrói fizetést annyiért amennyit én kértem komolyabb informatikai munkára :(.
2016. júl. 13. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!