Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki sokáig közmunkázott,...

Aki sokáig közmunkázott, annak hogyan sikerült kitörni, rendes állás találnia?

Figyelt kérdés
2 év és 4 helyen eltöltött közmunka után kiégtem, belefásultam, szeretnék végre egy viszonylag stabil munkahelyet, ahol nem x hónapokra kötnek szerződést és nem kell azon izgulni vajon hosszabbítanak-e, ha lejár az aktuális szerződés, nem kell mindig új embereket és munkafolyamatokat megismerni. Most több, mint fél éve itthon vagyok, pályázgatok, de interjúra sem hívnak, ellenben közmunkára újra felvettek volna egy újabb helyre, amit visszautasítottam, hogy lehetne kitörni ebből a körforgóból vagy most már csak közmunkára leszek jó?
2016. júl. 18. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Közmunka közben is kereshetsz állást. A közmunka bármikor abbahagyható, ha lesz állásod. Persze oké, ráuntál, de legalább több pénzt kapnál valamivel.
2016. júl. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Közfoglalkoztatott voltam, jártam interjúkra. Kötelező elengedniük rá! Így sikerült 1 év után.

Drukkolok!

2016. júl. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az biztos több lenne a pénz, mint a jelenlegi, mert még a tb-ém is fizetem, de már képtelen vagyok tovább ebben a formában dolgozni, elég volt a megaláztatásokból, direkt kib.szásokból, a rendes dolgozók részéről, mert én voltam a közmunkás, az utolsó 2 hely ilyen szempontból megviselt.

Azt a 4. helyen tudtam meg, hogy el kellene engedniük interjúra, előtte volt, hogy buktam az interjút, mert nem tudtam elmenni rá.

2016. júl. 18. 21:15
 4/5 anonim válasza:
Miért fizeted a TB-t, mikor szociális alapon ezt elengednék neked? Bemész az illetékes Járási Hivatalba, és 10 perc alatt le is adod a méltányossági kérvényt!
2016. júl. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért fizetem, mert elutasították a kérelmem, a páromnak nettó 100-110ezer a fizetése, a jelenlegi törvények szerint mi már ahhoz túl jól élünk, hogy nekem a tb-ém átvállalják.
2016. júl. 19. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!