Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Idén lettem 16 akartam nyári...

Idén lettem 16 akartam nyári munkázni de egészségügyi problémák miatt nem tudok elmenni jelenleg de jövőre szeretnék illetve már a jövőben gondolkodni. Szerintetek, hogy tudnék rájönni mi a nekem való állás, illetve, hogy milyen munkák vannak?

Figyelt kérdés
Jobban belelátni munkákba anélkül, hogy elkötelezném magam.

2016. júl. 20. 10:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Jajj, ne haragudj, amiert ezt irom es off leszek.

Kerlek, kerlek hasznalj vesszot, mert szinte olvashatatlan az irasod. Igy irodai munkat nehez lehet talalni.



Egyebkent pedig nehany teszt kitolteset javaslom, pl. itt

[link]

2016. júl. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A nyári munka sehogy nem fog a karrieredhez kapcsolódni ennyi idősen. Elmész a mekibe, vagy árufeltöltőnek stb. Majd ha már egyetemista leszel, akkor kereshetsz olyan helyet ami szakmai tapasztalatot is ad.
2016. júl. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!