Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nagy segitségre lenne szüksége...

Helguska kérdése:

Nagy segitségre lenne szükségem, ha valakk tudna segiteni megköszönném!?

Figyelt kérdés

Szóval én dolgoztam egy gyárnak a büféjébe. Mondták hogy bejelentenek. 3 honapot vártam rá a 3 honap alatt mindennap szoltam hogy jelentsenek be. Találtam másik munkahelyet, át mentem oda. De a pénzemből eddig 20.000ftot láttam. Sose fizettek ki időbe és részletekbe kaptuk meg a pénzt. Én kb 2 hete kaptam meg a májusi fizumat. Van aki még az áprilisi fizetését se kapta meg.

Én most már másik helyen dolgozok de nagykn kéne a pénzem és nem válaszolnak az üzeneteimre. De sajnos nem.merem.feljelenteni őket mert én is feketen dolgoztam engem is megbüntetnek miatta. Valaki tudna segiteni mit csináljak..?


2016. júl. 21. 11:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Fenyegesd meg a régi munkáltatódat, hogy fel fogod jelenteni, ha nem adja meg a pénzedet. Ha így se juttok megegyezésre, nyugodtan tegyél bejelentést az illetékes Munkaügyi Felügyelőségen. Valóban felelősségre vonható a munkavállaló is, ha feketén dolgozik, ezt azonban a gyakorlatban ritkán alkalmazzák, különösen, ha ilyen rövid távú történetről van szó.
2016. júl. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben. Csak az a baj hogy, hallottam azt is hogy a főnőkőt nem lehet utol érni, kivan kapcsolva folyamat a telefonja mert annyi adossága van hogy nem.meri bekapcsolni a telefont és a büfébe csak délelött szokott bejönni én délelőtt sajna nem tudok bemenni beszélni vele.
2016. júl. 21. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!