Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha elvégzem a BGE-n a pénzügy...

Ha elvégzem a BGE-n a pénzügy és számvitel alapképzést akkor lesz esélyem, hogy felvegyenek az Audihoz, mint pénzügyest?

Figyelt kérdés
És ha igen akkor milyen fizetésre lehet számítani, illetve milyenek a munkakörülmények? ELőre is köszönöm.

2016. júl. 21. 15:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
82%
Ha Győrben akarsz dolgozni az Audinál, akkor a legelőnyösebb ha Győrben végzed az egyetemet és megpróbálsz oda bejutni mint gyakornok. A BGE csak akkor jelent előnyt, ha Pesten akarsz dolgozni. Általában a helyi egyetemet preferálják.
2016. júl. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, csak Győrben én nem találtam pénzügy és számvitel képzést. Csak Sopronba, arról pedig nem hallottam jókat
2016. júl. 21. 16:03
 3/25 anonim ***** válasza:
70%
Nem teljesen értem miért akarna valaki Budapestről, az Audihoz menni pénzügyesnek. Külsőst egyébként a legritkább esetben vesznek fel, Győrben pedig valóban csak Gazdmen van.
2016. júl. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Tehát akkor két lehetőség van? Vagy elvégzem a győri gazd.men-t? Vagy a soproni pénzügyet?
2016. júl. 21. 16:11
 5/25 anonim ***** válasza:
Nem, ott végzed el az egyetemet, ahol akarod. Esélyed ugyan úgy lesz. Csak szerintem érdemes abban a városban tanulni, amelyikben dolgozni akarsz, persze ha tudod, hogy hol akarsz dolgozni.
2016. júl. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Ha mindenképpen az Audinál akarsz dolgozni, akkor győri gazdmen és közben bekerülni gyakornoknak pénzügy/kontrolling pozícióra.
2016. júl. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
65%
azt az ostobaságot el ne hidd, hogy a helyi egyetemet preferálják... ez teljesen nonszensz
2016. júl. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
53%

Es aki olyan helyen lakik ahol nincs egyetem?xd

Hagyjatok már a hülyesègekkel.

Semmi köze a 2nek egymáshoz.

2016. júl. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Akkor mégis jó a BGE?:D
2016. júl. 21. 19:27
 10/25 A kérdező kommentje:
Egyébként én úgy gondoltam még, hogy ha Győrbe mennék ott lenne valami gyakornoki program az Audihoz pénzügy részlegre.
2016. júl. 21. 19:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!