Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Felköltöznék albérletbe...

Felköltöznék albérletbe érettségivel akár szűkösen is?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Csak egy érettségivel rendelkezem, de szeretnék albérletbe menni BP-re, tudom éheznék kb, de mennyiért lehet albérletet találni élhető körülmények között, és milyen munkát lehet találni napi 8-9 óra munkával érettségivel?!

2016. júl. 25. 20:13
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
az kb havi 110.000 netto durván. mellé 16000 plazma, ami ugye plusz pénz, de alapozni nem lehet rá. Végül is.. 60-ért találnék aalbérletet, akár még fel is juthatnék.
2016. júl. 25. 21:18
 12/17 anonim ***** válasza:
73%

miért pont Pestre akarsz menni?

Vidékkel jobban járnál,főleg ha egy szakmát is letennél.

2016. júl. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Azért egy dologról még nem esett szó - albérletnél szokás 2 havi kauciót is kérni... Ha másokkal együtt laknál, akkor talán megúszható, azt nem tudom...
2016. júl. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szoktal plazmát adni? Erre ne alapozz. Lehet alkalmas se vagy.
2016. júl. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
heti 1-2-szer adok! :D
2016. júl. 26. 21:23
 16/17 anonim válasza:

Végülis mi lett a vége a dolognak? Feljutottál?

Ha megfogadsz egy tanácsot, azt javaslom tanulj tovább. Bármennyire is megfelel az életed ezen a szinten jelenleg, képezd magad és légyen róla papírod, mert nagyon nem mindegy mennyi pénzért dolgozol, hany emberrel kell együtt laknod stb..

Én most végeztem az egyetemen és megyek tovább mesterre, első óta nem élek otthon és magamat tartom el. Eleinte nehéz volt, sokat kellett alapoznom az egyetemi ösztöndíjakra de elteltek az évek és már másfél éve a vőlegényemmel élhetek. Mi ketten vagyunk mindjuk és idén előléptették,így augusztusból az ő egyedüli fizetéséből is megvagyunk edzés, fehérje és tartalékolás mellett is, de mind a ketten a közösbe adjuk a dolgokat és ha bármi történne bármelyikünkkel, a másik ugyanúgy fent tudná tartani a lakást.

Ezt csak azért tettem hozzá, hogy teljes legyen a kép de ne gondolja aki olvassa, hogy egymáson élősködünk, mert nem így van.

Konkretizálva a dolgot.. neki szakmája van, autóelektronikai műszerész és 2 éve dolgozik a cégnél. Én sales-en dolgozom egy nemzetközi multinál még diákként, de hosszútávra kértek embert, megvannak elégedve így itt fogom lehúzni a mester képzést is. Diákként jobb helyeken, folyamatban lévő pénzügyi, marketinges, ilyesmi kaliberű munkáknál az 1000 forint feletti nettó órabér a standard. Nálam ez is 1200, úgyhogy remélem ha emiatt nem szerettél volna továbbmenni, elgondolkodsz rajta ezután!

2018. júl. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
*Pár szót és/vagy a ragozását átírta a telefonom, elnézést érte.
2018. júl. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!