Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha behívtak diák lidl árúfeltö...

Ha behívtak diák lidl árúfeltöltőnek 5 és 7 közé próbára, akkor az vajon reggel vagy este 5?

Figyelt kérdés
Csak utólag jutott eszembe...

2016. júl. 26. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Én reggelre gondolnék első körben.
2016. júl. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miért nem ott kérdezed meg, ahol behívtak?

Mellettünk van egy Lidl, 7-kor nyit, de én reggel 5-kor még soha senkit nem láttam... általában 6-ra jönnek.

2016. júl. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Erről a megállapodásról készült szerződés ? Próba nap meg próba óra eddigi ismereteim alapján nem létezik hivatalosan.
2016. júl. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%, hogy 17-től-19-ig.
2016. júl. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Délután lesz, gondolom külön mondták volna, ha hajnalra gondolnak. De biztos ami biztos, menj oda reggel 5-re, és hívd fel a bolt elől a műszakvezetőt, hogy nem tudsz bejutni, mi van már, kezdenéd a munkát. Ebből látják majd, mennyire elkötelezett vagy :)
2016. júl. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

természetesen megkérdeztem tegnap délután... és du.-ra kell majd mennem ma. hivatalos szerződés még nem készült, szerintem majd ma mutatják meg mit kéne csinálni meg talán próba is lesz. amúgy iskolaszövetkezeten keresztül megyek oda.

amúgy betehetnek pénztárosnak is? igaz, hogy 23 vagyok, de nem akarok pénztárba menni, bármi más jöhet.

2016. júl. 27. 14:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Pénztárosnak biztos nem tesznek be, ahhoz azért gyakorlat, meg gondolom valami képesítés is kell. Az árufeltöltéssel, polcrendezéssel is bőven van munka.
2016. júl. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!