Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi lehet a fizetés az...

Mennyi lehet a fizetés az alábbi pozíciónál? Pénzügy/ irodai asszisztens

Figyelt kérdés

Feladatok: pénzügyi folyamatok támogatása, egyéb pénzügyi adminisztráció,látogatók, vendégek fogadása, koordinálása,felmerülő ad hoc feladatok ellátása

Elvárások:pénzügyi ismeretek,precíz, lelkiismeretes, alapos munkavégzés,erős logikai készség,jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség,jó problémamegoldó képesség,kommunikációképes angol nyelv-tudás (felsőfokú nyelvvizsga),felsőfokú végzettség (pénzügyi terület).

Budapest, magyar tulajdonú, de a világon több országban irodával rendelkező nagyvállalat.


2016. júl. 28. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Bruttó 250-300e kb. szerintem.
2016. júl. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sok lesz, amit az első ír, az max sok év tapasztalattal, tárgyalóképes angollal, nagy multinál, magyar cégnél biztosan nem. Szerintem bruttó 200
2016. júl. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó...Közalkalmazotként(ami legendásan rosszul fizet),pályakezdőként van 197 bruttóm,diplomával,de csak középfokú angollal.Szerintem amit az első ír 250-300 körül biztos reálisabb versenyszférában....
2016. júl. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Asszisztensi pozícióban? Egy pénzügyesnek persze fizetnek 300 bruttót, de egy irodai asszisztensnek nem. Ráadásul a fent említett feladatok alapján ez nem is egy "megerőltető" munka.
2016. júl. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj már,barátnőm pénzügyes(közgazdász végezttséggel),nettóban(!) többet kap mint 300...asszisztensnek(főleg mivel látom elvárás a felsőfokú végzettség) a bruttó(!)250-300 tök reális.
2016. júl. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez egy recepciós munka (vendégek fogadása), aminél néha postázni kell 1-2 számlát, és excelben olyan bonyolult műveleteket kell csinálni, mint a szummázás, meg kb százalékot kell számítani. Én is csináltam, csak nekem sokkal összetettebb munkaköröm volt, és Bp-n multinál 2 nyelvismerettel fizetetetk érte 220 bruttót. Nem fogják felvenni, ha 300-at kér.
2016. júl. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, végül soha nem fogjuk megtudni ténylegesen mennyit fizettek volna. 3 órás vonatútra lakom a fővárostól, és rákérdeztem ugyan, hogy mennyi lenne az annyi, de azt mondták, h majd személyesen. Én meg azt, hogy nem vállalok be egy össz vissz, mindenestől több mint 7 órás utazást és kb 1o ezer forintot ha nem mindanak semmit. Ebben maradtunk. Úgy érzem, két felsőfokú nyelvtudással és pénzügyi diplomával ennél jobb vár rám.
2016. júl. 29. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!