Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ausztriában tényleg 15 perc...

Ausztriában tényleg 15 perc alatt lehet munkát kapni?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt volt a fókuszban,hogy ha kimegyek beregisztrálok 15 perc után már munkaszerződésem van. Én nagyon szeretnék már kint dolgozni,de nem szeretnék ugy kimenni,hogy haza kell jönni. Nem vagyok perfekt német alapokat tudom. De ezértis kéne olyan munka amit tudok csinálni ennélkül is.
2016. júl. 29. 06:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen így van, ha már előre leegyeztettél mindent és megvan a biztos helyed, kimész és a munkaszerződés papírmunkája megvan 15 perc alatt és mehetsz is dolgozni. Sőt haverom, mivel nem olvasta el a szerződést sem, neki 2 perc alatt volt is munkája.
2016. júl. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
37%
Nem. 16,57 perc alatt lehet.
2016. júl. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A legböszmébb Feri ***** válasza:
0%

Baromság.

Még nekem is kellene jó pár nap, pedig nem egy kategória vagyunk...

2016. júl. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!