Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti jelentkeznétek ilyen...

Ti jelentkeznétek ilyen körülmények között az állásra?

Figyelt kérdés

Idén vizsgáztam szakközépiskola 13. osztályában és mivel nem vettek fel egyetemre megbeszéltük a szüleimmel hogy keresek valami részmunkaidős (vagy teljes, amilyet találok) állást és elkezdek készülni egyetemre, így nem otthon ülök egész nap hanem gyűjtök pénzt a jövőmhöz. Otthon élek szóval kaja meg ilyeneket nem kell fizetnem, csak a nem feltétlen szükséges dolgokat plusz a bérletem, ez havi kb 30000Ft-ot jelent. Most találtam egy álláshirdetést, részmunkaidős és olyan munka amit szívesen csinálnék és viszonylag kevésszer adódik alkalom ilyen lehetőségre (persze nem biztos hogy felvesznek de próbálkozni szabad). A fizetés se rossz, jó, nem havi 200, de állítólag egy havi 140-et meg lehet vele keresni (mivel otthon lakom igazából a minimálbér is bőven elég de jobb ha többet tudok félre tenni) viszont a gond hogy előnyt jelent ha közel lakom, viszont faluban lakok és ez egy másik faluban lenne ami 2x 10 km, ami összesen 20000 forintot jelentene bérletben mert ugyebár októbertől nem jár a diák kedvezmény, plusz kb egy óra lenne eljutni oda.

Ti mit tennétek, szerintetek megérné jelentkezni ha tényleg olyan munka ami érdekli az embert vagy maradjak a közelebbi lehetőségeknél?


2016. júl. 31. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik a meló, akkor simán. Lesz kis pénzed meg nem otthon tunyulsz.
2016. júl. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sose értettem ezeket a "jelentkezzek", "ne jelentkezzek" kérdéseket. Miért fájna elküldeni a CV-d? Majd ráérsz akkor eldönteni, szeretnéd-e igazán, ha felvettek. Nem muszáj elfogadnod az állást. De előtte minek agyalsz ilyeneken? Felesleges.
2016. júl. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kell 100 kilométert utazni az állásinterjúért, akkor felesleges agyalni.
2016. júl. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
10 km bringával 20-30 perc ingyen... Semmiség.
2016. júl. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"találtam egy álláshirdetést, részmunkaidős és olyan munka amit szívesen csinálnék"

"havi 140-et meg lehet vele keresni "


Na, hát ne haragudj, de nem is értem, hogy itt mi a kérdés?

RÉSZMUNKAIDŐBEN 140 ezer ft meglehetősen jó pénz. Még ha 8 órát dolgoználé és amellett kellene napi 1-1 órát utazni, akkor még talán érteném, de így... Ráadásul azzal foglalkoznál, amit szeretnél?

Jó idő van, jól mondta az egyik válaszoló: bringával ingyen van.


Mi a kérdés? Persze hogy elvállalnám.

"vagy maradjak a közelebbi lehetőségeknél?" ami nincs is? :D 10 km nem távolság.

(vagy nem akarózik dolgozni? Bocs)

2016. júl. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5 részmunkaidőben kevesebbet kapnék természetesen.

Azért fontolgatom mert a családban többen is győzködnek hogy máshova menjek mert az közelebb van (Győr mellett lakom szóval azért van más opció is) de igaz, egy jelentkezés nem árthat, max azt mondom mégsem ha egyáltalán felvesznek :)

2016. júl. 31. 14:32
 7/7 anonim ***** válasza:
10km az semmi. Budapesten belül simán utazik annyit az ember, ha kicsit messzebb lakik a munkahelyétől. Ismerek olyant, aki Bajáról jar Pécsre dolgozni, na az már a durva kategória, de ezen nehogy már gondolkozni kelljen. azt írod, falun laksz, hol akarsz 10 km-en belül munkát találni? És ugye okt 31ig van diákod, addig a bérlet is tök olcsó. Szóval ne viccelj már.
2016. aug. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!