Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kirúghatnak a cégtől, ha...

Kirúghatnak a cégtől, ha nyáron kint kell dolgozni a tűző napon, mindig rosszul leszek?

Figyelt kérdés

2 éve ott vagyok, általában bent szoktam dolgozni a csarnokban, néha ki kell menni. Tavalyelőtt kétszer, tavaly kétszer, idén is kétszer előfordult.

Így mire számíthatok, ha újra előfordul ilyen eset?

Sapka minden ilyen alkalommal volt rajtam, ittam eleget, de nem segített.



2016. júl. 31. 16:29
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
nem
2016. júl. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Ki hát.
2016. júl. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
A mai világban simán...de ne stresszelj, nem kell az ördögöt a falra festeni!
2016. júl. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
ki, de akkor nyugodtan mehetsz a bíróságra.
2016. júl. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mivel mehet a bíróságra?

Azzal, hogy egészségileg alkalmatlan a munkavégzésre?

Nem azért rúgnák ki, mert alapvetően van egy eü. problémája, azért tényleg nem tehetnék meg.

De ha ez csak ilyenkor jön elő, az azt jelenti, hogy nem bírja a körülményeket, tehát nem alkalmas.

Egyszerűen elkküldik egy soron kívüli alkalmasságira, és az orvos alkalmatlannak minősíti az eddigiek alapján. Nem olyan bonyolult ez, egy telefon az egész.

Ezzel meg hiába megy bíróságra, ha el is indítják az ügyét, egyértelműen bukja.

2016. aug. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Alkalmatlan a munkára és kész. Ennyi erővel egy süket is reklamálhatna hogy nem vették fel hangtechnikusnak.
2016. aug. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
ez leginkább attól függ, hogy mennyire kedvel a főnök
2016. aug. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért egy süket és hangtechnikusi allast ne hasonlitsunk ahhoz, amikor valakit kizavarnak 40 fokban betonozni. Ennyi erovel elvarhatnank toled, hogy -20 fokba poloban dolgozz a hutoraktarba. Van egy bizonyos homersekleti intervallumt, aminel feljebb vagy lejjebb mar megfelelo felszerelest (ruha, viz...stb.) biztositani KELL. Es nemcsak kéne...
2017. ápr. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez az utolsó válasz mégis miről szól? :O

Ember, leírta, hogy ezek adottak voltak. Volt sapka, volt védőital. (mindegy, ha saját víz vagy bármi volt, a lényeg, h ivott)

Szerintem fusd át még egyszer, mert te nem a kérdésre válaszoltál.

2017. ápr. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy egy elturt intervallumban, vagy akivul nem birja valaki, hiaba van nala vedoital, meg felszereles. Teszem azt ihatsz te eleget, es lehet rajta sapka, de elvarni, hogy a 40 fokba a sivatagban nem birod, nem biztos, hogy az embert ki kell rugni...az megint mas, ha mar 30 fokban nyavajog valaki.
2017. ápr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!