Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szabadúszó fordítóként mennyit...

Szabadúszó fordítóként mennyit lehet havonta keresni?

Figyelt kérdés
Német és angol nyelvvel napi 8 órában otthonról.
2016. aug. 3. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mit, mennyit és mennyiért fordítasz!
2016. aug. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
0-t. én próbáltam de szabadúszóként esélyed sincs állást találni akkor a a kompetencia hogy van 100000000000000 szakember tapasztalattal videóval meg tökömkínjával. én próbáltam 3 hónapig videószerk. photoshoppal meg C prorgamozással elhelyezkedni, a min. árat kértem érte és 1 munkát se kaptam. Csak idővesztegetés.
2016. aug. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Angolos, németes sok van, így nem sok munkád lesz, így nem sokat fogsz vele keresni. Manapság a különleges nyelveket keresik (japán, lett, flamand, norvég...)
2016. aug. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha felvetődik ilyen, milyen bérigény a reális németről magyarra?
2016. aug. 4. 20:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha már megvan a kiépített ügyfélkör, szépen lehet keresni vele. Addig viszont el kell jutni... Milyen témában csinálnád? Szak-, műfordítás? Gyakorlatod van? Tapasztalatod?
2016. aug. 7. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Van gyakorlatom. Technikai szakszöveg. Felkértek egy napi 8 órás szabadúszó munkára, és bérigényt kell megjelölni, de nem tudom belőni, mit mondjak.
2016. aug. 7. 21:19
 7/7 anonim ***** válasza:

Végül mennyit mondtál?

Szerintem min. havi nettó 200 ezer.

2016. aug. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!