Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha a munkáltató előre megmondj...

Ha a munkáltató előre megmondja a munkabért az mit sejtet?

Figyelt kérdés
2016. aug. 5. 14:58
 1/8 A kérdező kommentje:
mert legtöbb helyen bérigényt kérnek és vagy bele esel vagy nem.
2016. aug. 5. 14:58
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
egy felesleges kör megspórolását jelzi
2016. aug. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem korrekt. Mondjuk nekem ez nem fura, mert munkakeresés alatt én általában olyan helyeken voltam, ahol megmondták és nem nekem kellett bérigényt mondanom.
2016. aug. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Mostanában az egyszerű melóknál egyre több helyen megmondják, mert ezzel próbálják bevonzani az embereket.
2016. aug. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és ha elfogadom amit ajánl telefonba, lehet fel is vesznek?
2016. aug. 5. 16:53
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Ha valamilyen bértáblás hely (pl állami szektor), vagy olyan munkakör, ami nem béralkus (pl gyárba operátorok, de mostanában a lidle is simán közli a fizetéseket), akkor semmit nem jelent, simán megmondják előre, mert mindenki ugyanazt a pénzt kapja, nincs lehetőség alkudozásra.


Más cégeknél ez szinte sosem fordul elő, így nagyon nem is jelent semmit, egy kis cégnél meg azért csinálja, mert nem lesz béralku, ezt ajánlja, kell vagy nem

2016. aug. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
jó lenne ha mindenhol ez lenne. Az, hogy a TE bérigényed mennyi az pedig a legtöbb sajnos és eléggé mellé lehet lőni.
2016. aug. 5. 17:01
 8/8 anonim ***** válasza:
37%
Nem lenne jó. Én mérnök vagyok olyan tapasztalattal, aminek meg lehet kérni az árát. Nagyon nem örülnék, ha a cégnél az összes hasonló pozícióban lévő embert egy csoportba vennék, azt mondanák, hogy mindenki kap X-et, mert nem hiszem, hogy az X-et az én spéci tudásomhoz méreteznék, és nem valamelyik közepes emberéhez.
2016. aug. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!