Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért érzik a munkáltatók...

Miért érzik a munkáltatók helyénvalónak, hogy szó szerint becsapják a (legtöbbször proli) munkavállalót és szemükbe is röhögjenek?

Figyelt kérdés

Prolikkal szemben ilyenek, de miért? Bennük csak biorobotokat látják, értéktelen senkiket?


Történetem:


160E bruttó jövedelmet ajánlottak jófogáson, semmi végzettség, gondoltam örülök neki elmegyek. Majd interjún megkérdezték, mennyit szeretnék keresni, csodálkozva néztem hisz tettek árajánlatot a hírdetésen, mondtam, 160E bruttó volt feltűntetve, annyival elégedett lennék, majd szélesre húzta a munkáltató a száját és 2-t vihogott. Majd közölte, hogy 100E nettó fölött felejtős.


Miért engednek meg akkora szemétséget, hogy csak úgy átverik, mert ők megtehetik? Csak proli munkákra jellemző, komolyabb munkakörökben tartják az árajánlatot de a prolikban csak a két lábon járó fogyócikket látják és semmibe se nézik őket, hülyének nézik, beetetik majd fölajánlják nekik az éhbért, miért helyénvaló ez? Valaki odafáradt 1 órát hogy megbeséljék a dolgot és azt kapja hogy a szmeébe röhögnek miután átverték, mert akárki proli azt akkor biorobotnak kell nézni?


Milyen világ ez? :(


2016. aug. 5. 21:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Csak megjegyezném,hogy a pr0li a sajátos szokásai,gondolkodása,felfogása miatt egy bizonyos embertípusból álló társadalmi réteg.

Egy jól kereső nyakkendős ember is lehet egy ócska pr0li,és egy munkásember is lehet egy igényes úriember.

Teljesen egyszerűen arról van szó,hogy aki valami miatt rá van szorulva a mindennapos bevételre,nincsenek tartalékai,nincs ismeretségi köre magasabb helyeken,nem épített ki magának egzisztenciát,illetve valami bebukás miatt "lecsúszott",stb.,azt az embert egyszerűen kihasználják,tudják,hogy mindenre képes egy kis éhbérért,mert nincs lehetősége válogatni.

(az ilyen ember,nem biztos,hogy pr0li!)

Én szakmunkás vagyok,sokáig gondolkoztam ezen én is,de sajnos ezt tudomásul kell venni,szinte az egész világban ez van.Ezért kell nagyon okosnak,ügyesnek lenni,hogy ne legyen ez ember minden áron kiszolgáltatva.

Egyébként nagyon sok lusta igénytelen hőbörgős ember van,akik meg is érdemlik,hogy szívjanak,de persze sok a szerencsétlen is,akik önhibájukon kívül kerültek rossz helyzetbe.

2016. aug. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!