Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pozitív benyomást keltek...

Pozitív benyomást keltek interjún, ha tovább szeretném képezni magam a későbbiekben?

Figyelt kérdés
konkrétan arra gondolok, hogy majd el szeretnék végezni egy szakot mesterképzésen, de levelezőn.

2016. aug. 8. 20:37
 1/6 A kérdező kommentje:
vagy inkább erről hallgassak?
2016. aug. 8. 20:50
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

valahol igen, valahol nem...


Ha úgy érzed válogathatsz kicsit a munkák között akkor mondd el bátran, legalább kiesik pár rosszabb hely. :)

2016. aug. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

ahogy az előző mondja, nem tudhatod.

Pl. én dolgoztam olyan helyen ahol azt szerették ha minél hülyébb az ember, ne is gondolkozzon, csak csinálja a dolgát.

Az ilyet érdemes elkerülni, mert kikészülsz tőle, szóval ha elmondod, azzal hosszútávon végülis jól jársz.

2016. aug. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

és ha kapcsolódik a betölteni kívánt munkához?

2016. aug. 8. 21:21
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha kérdezik mik a jövőbeli terveid, akkor mondd el.

Ha nem kérdezik, nem kell külön hangsúlyozni, elmondhatod majd akkor is ha már megkaptad a munkát.

2016. aug. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A volt munkahelyemen minden ilyet tűzzel-vassal irtottak,szimplán irigységből...Felvettek laboránsnak,de diplomás voltam,és szerettem volna előrébb lépni,akár a szabadidőm rovására is.Nahát mindenki totál kikakad,mert nehogymár kutatni kezdjek és egyenrangú legyek velük(kutatócsoportról volt szó,és ugyanolyan diplomám volt),amikor ők ASSZISZTENSNEK vettek fel(és ha előre lépek nem lesz kit lenézni,mert az ment nagyon...)Mégis mit gondoltak,majd még 10 év múlva is kémcsövet akarok mosogatni?Akkor minek ragaszkodtak a diplomához vettek volna fel valakit technikummal oszt' kész...Na ott is hagytam őket 2 év utánn a pékbe...
2016. aug. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!