Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nem válaszol a HR-es...

Miért nem válaszol a HR-es hölgy a megkeresésemre, amiben az állásinterjúm sikeressége iránt érdeklődöm?

Figyelt kérdés

2016. aug. 12. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert sok a dolga és leszarja az egészet. Ha felveszek, akkor értesítenek, ha nem, akkor talán.

A legutóbbi interjún úgy rimánkodtak, hogy menjek el, mert április óta nem találnak embert és már bárkit felvennének. Az interjún nagyon tetszettem, mondták, hogy biztos fel fognak venni. Ez egy hónapja volt, azóta nem szóltak. Egyszer érdeklődtem, akkor mondták, hogy még nem döntöttek.

2016. aug. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nahát, kedves Válaszadó: épp úgy jártam, mint Te. Rimánkodtak, h nincs ember, interjún azt mondták pont olyan ember kell, mint én, majd semmi....se visszajelzés, se semmi. kamu az egész világ.
2016. aug. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ugyan azért, amiért én sem jeleztem vissza a HR-esnek, hogy elfogadom e a munkát: teszek rá magasról, nem érdekel.
2016. aug. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2016. aug. 14. 13:11
 5/5 anonim ***** válasza:

A magyar HR-tol ne várj magas színvonalat! A feudalis,elmaradott magyar közegben ahol megy a hulyites a női hátrányos helyzetről,mikozben a női élettartam 10 evvel magasabb,hamarabb mehetnek nyugdíjba,ott elég nőnek születni+kapcsolat a HR allasokhoz.Linkedinen 100-bol 95 HR Generalista nő,és 100bol 70 HR Direktor nő,sokszor HR végzettség nélkül.Pl Sopronban sincs férfi HRes helyette nők vannak pl biológus,andragogia stb

vegzettseggel,vegzettseg,tudas,tapasztalat nem szükséges,eleg nőnek születni+ kapcsolat,ne várj tehát magas színvonalat!

2019. jún. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!