Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ezt érdemes jelölni életrajzba?

Ezt érdemes jelölni életrajzba?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag most cipészként dolgozok mert sehova nem vesznek fel. (Sokan ide 8 ált al kerülnek ide)


Nekem olyan végzettségem van amivel gazdaságikba stb helyeken dolgozhatnék de tapasztalatom nincs. Hiába írtam bele 2 évnyit.... (ismerős cégénél... aminél nem voltam lejelentve de mondta hogy lehet ha felhívják leigazolja...)


2016. aug. 13. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem mert nem releváns. Ha nincs releváns szakmai tapasztalatod az azt jelenti, hogy az adott területen pályakezdő vagy. Nem tudom milyen diplomád van, de sok olyan cég van ahol kifejezetten pályakezdőket keresnek, illetve ha más esély nincs próbálj meg valami gyakornoki helyen tapasztalatot gyűjteni.
2016. aug. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mindenhova vagy x év tapasztalat kell. (ami nekem kevesebb)

Vagy nagyon erős nyelvtudást... Én eltudok makogni angolul de nem annyira erős amit várnának. (próbáltam tanár mellett fejleszteni mert főleg a beszéddel van baj)


Gyakornokokat meg azért szeretik mert nem kell utánuk fizetni semmit mert az iskola kifizeti utánuk... (Minden gyakornoki pozícióhoz oda van írva hogy aktív vagy passzív hallgatói jogviszony)

2016. okt. 24. 20:00
 3/3 A kérdező kommentje:
Az, hogy pályakezdőt keressenek nagyon ritka... És akkor is kidobnak meg a bejelentett munkaviszonyom több volt mint 180 nap.
2016. okt. 24. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!