Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes lenne-e ebbe belevágni...

Érdemes lenne-e ebbe belevágni? Garantálják, hogy munkát is találnak az embernek?

Figyelt kérdés

[link]


[link] jelentkezes/


2016. aug. 8. 10:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%

szerintem kamu. egy éppen hogy csak bukdácsoló, órára alig bejáró embert mégis milyen munkakörben tudnak majd alkalmazni??


másik részről meg kétlem, hogy 18 hónap alatt megtanítanak önálló programozásra.


De ha van rá felesleges 1,3 millád, akkor hajrá.

2016. aug. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A Codecool azt ígéri, hogy másfél év alatt képzi profi programozóvá a jelentkezőket, és Budapesten 390 ezerbe, Miskolcon 300 ezer forintba kerül egy félév, ám ezt csak akkor kell kifizetni, ha sikerült is munkát találni.
2016. aug. 8. 10:57
 3/15 anonim ***** válasza:
60%

Itt egy friss cikk róla, meg a másik hasonló cégről:


[link]


Nyilván, ha az ember sz*rik bele közben/utána, akkor nem lesz munkája, de azért általánosan elmondható, hogy működhet.

2016. aug. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

1:

Már azok is kapnak állást Pesten, akik csak annyit tudnak, amit 3 év BSc-n oktatnak, pedig az programozásból annyi sincs, amit 3 hónapból is ki lehet hozni, ha elhagyjuk a töltelék tárgyakat.

2016. aug. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ha még sosem programoztál, akkor nemigen vesznek fel.

Ez nem egyetem, itt a meglévő képességeket nagyon is letesztelik felvétel előtt, ezért csak a legjobbakat veszik fel, akik el tudják végezni és nem morzsolódnak le úgy, mintha egyetem lenne (ahova egyébként kettes-hármas matematika eredménnyel is felvennének).

2016. aug. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

és ki tudja ezt mégis megfizetni? Az, akinek van munkája. Aki meg mondjuk rászorulna a képzésre... de nincs rá felesleges 1,2 millája+egyéb költségek, az dögöljön meg ott ahol van.


#4 dehogy kapnak állást.

2016. aug. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Ez is áll az oldalukon:

Amire nincs szükséged: előzetes programozói tudás, speciális matek vagy fizika háttér.



Mivel nappali oktatás így ott mindent megtanítanak, gondolom. Mivel még 2 év van az érettségiig így 1,2 milliót össze tudok spórolni ha nem költök itthon minden szarra.



Azt nem tudjátok esetleg, hogy felnőttek is jelentkezhetnek-e rá?

2016. aug. 8. 13:02
 8/15 anonim ***** válasza:
26%

Mennyi irigy, ostoba ember.

Olvassátok már el az index cikkét, mielőtt fröcsögtök.


Nem kell hozzá előzetes programozói ismeret.

A lényeg, hogy akinek nem megy, az közben kihulik, de aki elvégzi, az kap munkát.


Ne okoskodjatok, hogy nem kap munkát, aki megcsinálja.

De kap.

Ott vagy, végigcsináltad, és tapasztalatból mondod, hogy nem kap? Na ugye...



Ez a pénz meg ma már nem az a kategória, ami luxusnak számít. Nem csak annak van, aki dolgozik, hanem gyakran a fiatalok ennél több pénzzel kezdik meg az életet.

Lehet ám gyűjtögetni egyetem alatt is, vagy középsulis ballagásra is kapnak sokan sok pénzt, de munkával is össze lehet szedni, vagy szülők is támogatnak, ahol tudnak.


Nekem mondjuk nem volt így pénzem, mikor befejeztem a sulit, de basszus, attól, hogy nekem nem volt, még nem fröcsögtem, hogy ennyi pénz nincs is egy fiatalnak.

Nincs, mi? Nem ennyi... hanem sokkal több van sokaknak.


Nincs pénzed, hogy tanulj?

És akkor így kell reagálni?

Oldd meg!

Más is megoldja, aki AKAR tanulni.

Ja, hogy könnyebb netezgetni egész nap, és egy névtelen oldalon osztani az észt?

Anyukám, akár árufeltölthetnél is ezekben a percekben a Tescoban, hogy összekapard a tandíjat, aztán ha vagy olyan okos, hogy elvégezd, akkor nem nettó 90-ért fogsz gürizni, hanem a tízszereséért.

2016. aug. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
43%
Miskolci vagyok, ráadásul van több ismerősöm is a codecoolban, már most nagyon komoly az érdeklődés az emberek iránt. Az alapitó-befektető Vinnai Balázs az IND tulajdonos, vezérigazgatója volt, az egyik legsikeresebb vállalkozó az országban, elhihetitek hogy nem az idejét pazarolja, nyugodtan keressetek rá linkedinen.
2016. aug. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#8 mert te mit csinálsz hülyegyerek? Fröcsögsz egy noname oldalon, ahelyett, hogy pakolnád az árut a tescoban. Tescos árufeltöltő melóból sosem lesz annyi pénzed, hogy megfinanszírozz egy ilyet. Bár kétlem hogy ismeréd azt a szót hogy lakbér! Ez alapból elviszi a 70%át a fizudnak és akkor még nem zabáltál egy hónapban Persze ha otthon laksz anyucival, ő etet, ruháztat, seggedet kinyalja és az összes árufeltöltői fizetésedet megtarthatod, akkor persze hogy szép az élet.


Végeztem már hasonló sulit, ahol garantálták a melót.. csoport elősként, dicsérettel végeztem el.. mégse tudtam a szakmában elhelyezkedni! Erről ennyit, meg a garanciájukról is.

2016. aug. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!