Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szeretnék jelentkezni egy...

Szeretnék jelentkezni egy munkára. El kellene küldeni az őnéletrajzomat, de mivel nem hallok jól, és hallókészüléket viselek, nem tudom hogy írjam ezt le, de ne hangzon túl negatívan?

Figyelt kérdés
Ahogy írom le, nekem ugy esik ki mindha olyan valaki lennek aki nem képes dolgozni (ami egyáltalán nem igaz).

2016. aug. 14. 06:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem ne írd bele, mert minek?

Majd ha behívnak interjúra, akkor úgyis megtudják.

Ha meg csak emiatt nem vennének fel, akkor saját magukat minősítik.

2016. aug. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez egyrészt a munkától is függ... Ha hallókészülékkel jól hallasz, akkor nem kell beleírni, de ha nem, akkor pl. telefonos operátornak inkább ne jelentkezz.
2016. aug. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell beleírni! Csak magaddal tolsz, ki ha beleírod, és esetleg emiatt be se hívnak az interjúra! Az állásinterjún úgyis látni fogják a hallókészüléket. De ha amúgy jól hallasz vele, és a munkában nem befolyásol, akkor nem számít hogy viselned kell. Épp ezért felesleges is lenne előre bejelenteni a leendő munkaadódnak.
2016. aug. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Ne írd bele. Van aki szemüveget hord, mert anélkül nem lát, mégsem kell azt külön hangsúlyozni.
2016. aug. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.


az a baj, hogy nélküle nem nagyon hallok, és egy zajos környezetben, nem sokat segít.


inkább megmondanám, mivel külföldre (szerbiából magyarországra) kellene menni interjúra, nem szeretnék kib"szni sem maggamal sem a munkaadóval.


ne utazak hiába ha egy ilyet mint én nem akarnak felvenni.

2016. aug. 14. 13:50
 6/12 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit kellene csinálni?

Írd már meg, légyszi, hogy milyen munkára jelentkeznél? Pl. egy árufeltöltőnél, gyári munkásnál nem gond, de vannak helyek, ahol bizony az lehet...

2016. aug. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hentes.
2016. aug. 14. 17:53
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát, ha vágóhídon darabolsz, akkor nem gond, de ha boltban, pult mögött vagy és nem hallod jól, amit a vevő kér, az probléma lehet... mondom, munkakörtől függ...
2016. aug. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

vágohídon dolgoznák.


eddig, ahol most dolgozom nem volt gond.

2016. aug. 14. 18:32
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor ott sem lenne gond - ne írd bele...
2016. aug. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!