Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan írjak önéletrajzot...

Hogyan írjak önéletrajzot kevés munkatapasztalattal? Nagyon fontos

Figyelt kérdés

Holnap kell bevinnem egy önéletrajzot egy munkahelyre.

Takarító pozíciói állás, korábban már takarítottam, de rövid ideig voltam egy helyen. Az egyiket azért hagytam ott, mert nem tudtam beilleszkedni, a másiknál nem fizettek ki normálisan.

A sulit félbehagytam, fogalmam sincs hogy írjam meg.

segítsetek kérlek :(

Nem sok mindent tudnék beleírni egyébként sem.



2016. aug. 15. 23:36
 1/4 anonim válasza:
16%

Hát, így valóban nehéz, de szerintem ezeket ne írd bele, és ne is azt mondd,hogy nem tudtál beilleszkedni, "hazudj" kicsit.

Találsz a neten jó mintákat.

Ha vn nyelvtapasztalatod, jogsid, írd bele.(azt ia,hogy mikor szerezted)

Hobbinak 3 dolgot tüntess fel.

A lényeg,hogy szépen formázd meg, legyen egyedi.

Pl:

SZABADIDŐS TEVÉKENYSÉGEK ( Emeld ki dőlt betűkkel, sötétebb színnel)

 Olvasás

 Gasztronómiai tevékenységek

 Makettezés

----->így szerkeszd meg( ezek csak példák, nem ezeket kell beleírnod.

MUNKATAPASZTALAT (Ugyanugy szerkeszd meg)

 2012-2013 vállalat neve

- Pozíció : Takarító

- Feladatköröm : és ide leírod szépen megfogalmazva,hogy mit hogyan kellett.

Lényeg : szép, rendezett önéletrajz, minden szépen kiemelve. Nem kell mindenben igazat írnod, 99%-ban hazudik mindenki.:D remélem tudtam segíteni

2016. aug. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A takarítói munkatapasztalatod mindenképp írd bele. A suli is belekerülhet ha túl szellős lenne az egész, de az évszámot tedd zárójelbe, így tudják, hogy ott van valami, ha rákérdeznek, megmondod, hogy nem jött be.

Nem tudom hány éves vagy, de esetleg diákmunkát is beírhatsz (vagy bekamuzhatsz valamit), érdeklődési kör, milyen ismereteid vannak (nyelvismeret, számítógéppel kapcsolatban, jogosítvány, ilyesmik) és kb már meg is van az egy oldal.

2016. aug. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat segített. 19 éves vagyok, nem tudnék hű, de sok minden beleírni, viszont így már tudom hogyan kezdjek hozzá. nagyon köszi, ment a zöld. :)
2016. aug. 16. 00:08
 4/4 anonim válasza:

Nem tudom még aktuális-e, de egypár minta, ha kellene a továbbiakban még bármikor még pályakezdőként kevés tapasztalattal:

[link]


[link]


[link] (egy kis leírás, nem sablon minta)


szintén leírás és magyarázat [link]


[link]


[link]


a lényeg hogy jobban emeld ki azt amit eddig igenis tapasztalatként szereztél, és azon legyen a hangsúly, meg hogy mibe fejlődtél ami csak előnyödre válhat

2016. szept. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!