Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Havi 200 ezer nettó a Lidl-nél...

Havi 200 ezer nettó a Lidl-nél? Ez most komoly?

Figyelt kérdés

[link]

Ha ez igaz, meg sem éri egyetemre menni, mert Magyarországon kb. a diplomások sem keresnek ennyit (elég csak a tanárokra gondolni).


2016. aug. 18. 19:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
Persze, mert ugye csak az számít egy munkánál, mennyi pénzt kapsz, ugye?
2016. aug. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
92%

Mert a bolti dolgozónak folyamatos munka van 8 órán keresztül + hétvégén (nincs olyan hogy most pihensz kicsit mert épp fáj valamid), szabadnapot sem úgy kapsz ahogy te akarsz, ráadásul jópofiznod kell a bunkó vevőkkel is.


Rövid időre teljesen jól megéri, hosszú távon borzalmasan megutálod.

2016. aug. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%
Az a nagy helyzet, hogy annyi mindent olvasni, de valaki vállalja már fel, álljon már elő és nyilatkozzon, vagy írjon akárki itt a GYK-n akinek van tapasztalata ezen a téren és ott dolgozik és kapott már kézbe nettó 200-at a Lidlnél . Egy emberrel sem találkoztam még aki megerősítette volna ezt személyes tapasztalás alapján, hogy igen én az aldinál, lidlnél dolgozok havi bruttó 325 ezerért, érettségivel vagy kereskedelmi szakmunkásképzős végtettséggel, vagy talpaló tanfolyammal xD .
2016. aug. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Vidéki nagyvárosokban 4-6-7 órába keresnek embereket, bruttó 166 ezerért (7 óra). Én éveken keresztül próbálkoztam , de még csak válaszra sem méltattak .
2016. aug. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%

Főpénztáros pozíció, tapasztalattal. Ennyi. 1 munkakör.. a pénztáros, meg az árufeltöltő nem fog ennyit keresni soha, míg világ a világ.


A főpénztároson meg lesz ám felelősség. Pl a hiányt neki kell megtérítenie a saját zsebéből... kitörölheti ez esetben a 300e nettójával, ha havi 100e hiányt csinálnak neki a pénztárosok.

2016. aug. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A facebook index oldalán van a hírról szó, alatta kb. 500 komment. Sok ott dolgozó is írt be, hogy br 187-et kap. Meg olyanok is, akik jelentkeztek a Lidl-be az állásra, de válaszra se méltatták őket. Nem egy ember írta.
2016. aug. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%

Szerintetek Magyarország vezető diszkontlánca hazudik a bérekről a médiában. Vicc.

Amit az indexen is lehet olvasni az igaz (főpénztáros legmagasabb elérhető bruttó járandósága 304.000 HUF)!!!

2016. aug. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
7: senki nem cáfolta, hogy igaz a hír. Az nem igaz, hogy ez az általános, és minden pénztáros ennyit keres.
2016. aug. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Na akkor mint Lidl alkalmazott eloszlatom a kételyeket. A kép értelmezése után egyből világos lesz. :D Főpénztáros munkakörbe keresnek ami annyit jelent, hogy egyfajta boltvezető helyettes munkát pályázhatsz meg. Belőlük 2-3 van egy üzletben, olyan feladatokkal mint főrendelések leadása, áruátvétel, trezorfelelős, bolti dolgozók koordinálása, leírás, visszáru felvétele... stb. Szóval a Főpénztárosnak köze sincs a pénztásos munkakörhöz. Másodsorban amit fontos megemlíteni a kép kapcsán: "a munkakörben jelenleg elérhető legmagasabb havi járandóság (heti 40 órában)" - Ez azt jelenti, hogy ha jól dolgozol és már bejárattad magad, rutinból megy minden (1 év) akkor a cég (mivel nem 40 órában fog felvenni először) átvesz 30 vagy 35 órás fizetésből 40 órásba. Szóval ezért a pénzért bizonyítani is kell, hiszen elég egy érettségi is hozzá. Emellett a Lidl szerintem az egyik legkorrektebb multi áruházlánc itthon. Nekem a fizum 10.-e előtt mindig megjött, túlórát is hiánytalanul fizetik és nincs olyan, hogy időrögzítés nélkül kellene dolgozni (mint a Tescoban).
2016. aug. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
5. nem tudom honnan vetted, hogy neki kell megtérítenie a trezorhiányt de én (mint ott dolgozó) ilyet még nem hallottam. Csak ha logikusan belegondolsz. Pl. A múlt héten fordult elő, hogy egyik pénztárosunk elfelejtette eltenni a pultról a húszezrest és a vásárló visszavette, majd a visszajárót is eltette. Kamerán visszanéztük, felvettük a jegyzőkönyvet és ennyi. Nem tudom ezt miért nekünk kéne megtéríteni. :D
2016. aug. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!